Stylowy i praktyczny: które buty wybrać na jesień i w co się ubrać

Wysoka stabilna pięta

Deszcz nie jest powodem do odmawiania sobie przyjemności noszenia modelowych butów, wystarczy wprowadzić pewne zmiany. Zastępujemy spinkę do włosów i inne ostre pięty szerokim obcasem. Nawiasem mówiąc, dodatkowa platforma z pewnością ochroni twoje stopy przed zamoczeniem. A także takie buty lub buty można bardzo łatwo dopasować do codziennej garderoby! Świetnie wyglądają z sukienkami i ubraniami biurowymi, a modele bez dodatkowego sprzętu i zgrabnego palca można nawet nosić na przykład w teatrze.

W stylu kowbojskim

Kozacy mogą stać się twoimi towarzyszami w mieście, a nawet na wsi. Wybierz modele wyłącznie ze skóry, zamsz ma tendencję do utraty wyglądu w kontakcie z wilgocią. Kolejnym plusem takich butów jest szeroka podeszwa u podstawy, która nie pozwoli, aby woda przeszkadzała ci w niewłaściwym czasie. Noś Kozaków w obcisłych dżinsach, zamszowych i kraciastych koszulach; obserwuj estetykę zachodniego stylu. Jest zarówno modny, jak i bardzo praktyczny!

Modne modele „gumowe”

Czasami nie da się obejść bez gumowych butów. Aby pomóc fashionistkom znaleźć stylizowane modele z gęstej skóry z szeroką podeszwą ciągnika. Takie oczywiście będą wyglądać absurdalnie w przypadku delikatnych sukienek, szerokich spodni i ołówkowych spódnic. Lepiej jest je nosić z szerokimi kraciastymi spodniami-rurkami, oversizeowymi płaszczami i bufiastymi kurtkami. A jeśli wyjeżdżasz z miasta, wybierz stylowe buty wykonane z prawdziwej gumy. Istnieje już wiele takich modeli.

Angielski styl

Stylowe i wygodne buty chelsea są łatwe do założenia, możesz w nich biegać szybko, w tym przed deszczem! Ponownie odmawiamy zamszu i wybieramy płaski kurs, ale z szeroką podeszwą. Lakierowana lub matowa skóra i nubuk potraktowane specjalnym środkiem hydrofobowym doskonale poradzą sobie nawet przy niezbyt przyjemnej pogodzie dla nóg. Buty Chelsea od dawna stanowią podstawowy element garderoby. Są kochani za swoją wszechstronność. Rzeczywiście, taki model nadaje się do tworzenia absolutnie dowolnego obrazu.