Jak powinien się zmienić Twój styl: wskazówki dla każdego wieku

Jeśli masz 18–25 lat

Waszym głównym ozdobą jest młodość. Dziedzictwo dojrzewania - przetłuszczające się włosy, trądzik, nadwaga - stopniowo zanika. Ale puch na policzkach, jasny kolor warg i świeży wygląd (nawet po nieprzespanej nocy) wciąż są przy tobie. Jesteś piękna bez większego wysiłku.

Eksperyment Jeśli chcesz farbować włosy na zielono, dopasuj się do frędzlowej góry, załóż zgrane jeansy i załóż dławik, koniecznie to zrób. Kiedy zostaniesz pracownikiem dużej firmy i matką trzech orzeszków ziemnych, taka szansa już nie będzie. Zrozum kompleksy, dzięki którym ubierasz się w bezkształtne i pozbawione twarzy rzeczy. Nic nie powinno Cię ograniczać. Zmień fryzury, ścigaj nowe trendy, bądź tyranem!

Kupuj na rynku masowym. Nie masz jeszcze pieniędzy na zakup markowych ubrań, ale tu i teraz jest odwaga, by poszukać swojego stylu. Do tego odpowiednie są demokratyczne marki odzieży. Następnie, jeśli kupisz skórzaną kurtkę i jutro będziesz rozczarowany, możesz ją oddać przyjacielowi bez żalu z powodu wydanych pieniędzy.

Zdobądź zestaw ubrań na rozmowy kwalifikacyjne. Jedyną sytuacją, w której Twój wygląd powinien być nienaganny, jest poszukiwanie pracy. Zainwestuj w kilka białych koszul, formalny garnitur, drogi zegarek, torbę, teczkę, czółenka lub buty. Ten dżentelmeński zestaw wystarczy, aby ukryć tatuaż smoka i zaimponować pracodawcy jako dziewczynce.