Z ograniczonym budżetem: nadaj stylowy wygląd białemu golfowi

Biała woda lub badlon to uniwersalna rzecz. Łączy się z jeansami i sukienkami oraz z latającymi sukienkami. Jest tak popularny i jednocześnie niepozorny, że wydaje się, że z pewnością nie może stać się podstawą ultranowoczesnego wyglądu.

Tej jesieni amerykańskie motywy są modne, a biały golf będzie bardzo dobrze pasował do hipisowskiego, wiejskiego, a nawet dyskotekowego wyglądu. Wybierz kurs według własnych upodobań - i łącz, łącz, łącz.

Ponadto golf jest świetną parą dla żywego kimona. Po pierwsze, dodatkowy nacisk będzie tutaj bezużyteczny, a po drugie, będzie o wiele cieplej. Wybierz przycięte rozkloszowane dżinsy i wysokie botki z lakierowanej skóry do swojego wyglądu, załóż długi łańcuszek z zawieszką w kolorze kimona na szyi - modny strój jest gotowy.

Jeśli jesteś gotowy zrezygnować z obcasów, uzupełnij wygląd modnymi trampkami. Fani spokojnych zdjęć to podstawowe modele czerni lub bieli. A dla tych, którzy lubią eksperymenty, są jasne, a nawet chwytliwe dzięki różnym kombinacjom kolorów i nadrukom.

Nawiasem mówiąc, aby ułatwić nawigację w możliwych kombinacjach, nasi styliści skompilowali dwa modne obrazy na każdy gust i budżet.

Ja chce

Winyl nigdy nie jest za dużo! A jeśli jest również w głównym kolorze sezonu ... Biały golf odgrywa rolę katalizatora na tym zdjęciu: zdejmij płaszcz przeciwdeszczowy i uzyskaj klasyczny surowy strój.

Mogę

To zdjęcie jest idealne na jesienne spacery. Ocieplana kurtka dżinsowa nie pozwoli Ci zamarznąć, a jeśli zastąpisz trampki stylowymi botkami, możesz bezpiecznie wybrać się na randkę lub spotkanie z przyjaciółmi!