Wybierz ubrania do biura: sweter, kurtkę, kurtkę i blezer

Kurtka, kurtka i blezer

Kurtka jest czymś w rodzaju męskiej garderoby, która wyróżnia się prostym lub dopasowanym krojem, pełnym rękawem i klapami. W ślad za nowoczesnymi trendami nosi się go w spodniach lub spódnicy. Zwykle jest to celowo obszerna rzecz - tak jakbyś pożyczył ją z szafy ukochanego mężczyzny.

Kurtka to interpretacja kurtki do garderoby damskiej. Zwykle jest szyta z tkanin wełnianych lub dzianin. Rzecz nie marszczy się, nie traci kształtu i pozostaje aktualna niezależnie od trendów w modzie. Dostępne są opcje z peplumem, wydłużonym, dopasowanym, z rękawami-latarniami ... Najbardziej znanym modelem jest skrócona kurtka Chanel: wykonana z tweedu lub boucle, bez klap, z czterema kieszeniami, wykończona warkoczem i łańcuchem na wewnętrznych szwach, aby zachować kształt.

Blazer to rodzaj klubowej kurtki sportowej. Jest noszony z niesparowanymi spodniami lub dżinsami. Jego cechy: dwurzędowy krój, granatowy materiał, metaliczne złote guziki. Nowoczesne modele są prezentowane w różnych kolorach, ale nie pomylisz się, jeśli pamiętasz, że do szycia zawsze używana jest monofoniczna tkanina, a kurtka może być wykonana z tkaniny z wzorem.

Noś marynarkę, marynarkę lub kurtkę jak mężczyzna: zapnij na górnym lub środkowym guziku. Połącz te rzeczy ze spodniami, spódnicami, dżinsami, sukienkami. Dodaj jasny akcent w postaci broszki. Jeśli założysz kurtkę lub kurtkę na sukienkę z falbankami lub marszczeniami, osłabisz romantyczny ładunek tej drugiej. Marynarka jest idealna do tworzenia zdjęć w stylu marynistycznym lub w stylu „francuskiego szyku”. Aby to zrobić, załóż dżinsy, biały top, granatowy blezer, parę mokasynów lub trampek.

Sweter

Jest to demokratyczna wygodna rzecz. Cechy szczególne tego klasycznego modelu: dekolt w szpic, zapięcie na guziki, dzianina z naturalnej wełny. Kolory są najczęściej naturalne: mleczny, szary, musztardowy, czarny, rzadziej - ciemnoniebieski.

Do biura wybierz modele, które dobrze zachowują swój kształt. Daj pierwszeństwo klasycznej gładkiej dzianinie lub „warkoczowemu” wzorowi matowej wełny, bez dodawania błyszczących nici z lureksu.

Najczęstsze zwykłe swetry rozpinane idealnie komponują się z dowolnym przedmiotem w podstawowej garderobie. Latem można go nosić z lekkimi herbacianymi sukienkami i szorstkimi butami, co tworzy kontrast. Jesienią i wiosną przedłużysz żywotność swojej letniej garderoby, jeśli zaizolujesz się swetrem. Zimą utwórz warstwy: załóż sweter na golfy, bluzki, koszule, topy, sukienki, połącz ze spodniami, spódnicami, dżinsami.