Trend sezonu - berety: jak iz czym je nosić

Styl paryski

Latający trencz, kamizelka, rozkloszowane spodnie ... Cały ten lekki szyk wieńczy beret. Kolor nie ma znaczenia - nawet jasny czerwony, nawet szary, nawet w pudełku. Najważniejsze jest to, że beret jest w harmonii z odzieżą wierzchnią. Komórki na berecie i na płaszczu powinny być takie same; jeśli to nie działa, lepiej w ogóle nie mieć komórek. Uzupełnij swój wygląd jedwabnym szalikiem. Bierze to lekko nieostrożnie, niech faliste pasma wybijają spod niego (lekko zwiń włosy).

I nie zapomnij o czerwonej szmince!

Z dużą biżuterią

Jeśli wydaje ci się, że nie da się stworzyć nowoczesnego, modnego wyglądu z beretem, spróbuj na głowie z obszernym swetrem, grubymi butami i, na przykład, plisowaną spódnicą lub jeansową mamą. Czy to w ogóle nudne? Załóż najjaśniejsze i najdłuższe kolczyki. Od razu zauważysz, że cały obraz zaczął się bawić nowymi kolorami.

Wysoka moda

Koszula w kwiaty, zawsze z kokardą, skórzana kurtka lub garnitur do spodni - to obrazy, które dyrektor kreatywny Gucci oferuje jako uzupełnienie beretem. Same berety można ozdobić łańcuchami i welonem oraz masywnymi kryształami. A paleta kolorów nie ogranicza się do czerwieni i czerni, ale dochodzi do kolorów złota i tiffany.

Absolutny hit jesieni - akcesoria i czapki wykonane z błyszczącej czarnej skóry. Świetnie nadają się do stworzenia całkowitego czarnego wyglądu lub artystycznego (w połączeniu z sukienką na podłodze).

Z modnym płaszczem

Wybierając beret na płaszcz, zwróć uwagę na kombinację materiałów, a nie odcieni.

Dodaj modne futra z kontrastowym beretem wykonanym z gładkiego materiału, takiego jak skóra. Noś welur i aksamit z winylowymi płaszczami przeciwdeszczowymi. Wełna dobrze komponuje się z angorą lub jeansem. A krepa i aksamit mogą być doskonałym zamszem firmy lub owczej skóry.