Czy młodość szybko mija? Wynajdujemy wehikuł czasu!

Kobiety przez wiele lat dążyły do ​​piękna i młodości, wykorzystując do tego różne środki.

Niektóre przepisy dotyczące urody przetrwały do ​​dziś, wiele z nich jest osadzonych w nowoczesnych kosmetykach, inne wydają się całkowicie dzikie i szkodliwe dla naszego zdrowia.

Ale w ten czy inny sposób problem zachowania młodzieży jest aktualny do dziś. Każda kobieta, po przekroczeniu pewnego progu wiekowego, chce przejąć eliksir młodości.

W różnych latach znane nam kobiety wykorzystywały swój sekret piękna.

Słynna Kleopatra brała kąpiele mleczne, po czym stosowała peeling do ciała wykonany z soli morskiej ze śmietaną.

Piękności w Rosji wyróżniały się zdrowym blaskiem i czystą skórą. Efekt ten został osiągnięty poprzez przemycie stopioną wodą ze srebrnego dzbanka.

Hiszpańska królowa Isabella przez wiele lat zachwycała wspaniałymi włosami i młodością. Aby zachować naturalne piękno, użyła ziół i kwiatów polnych, które nalegała na alkohol i zrobiła z nich maski.

Ale cesarzowa Katarzyna II próbowała opóźnić starzenie się w najdziwniejszy sposób. Na jej zamówienie wannę wypełniono wodą z płatków róży, z dodatkiem gęstego mleka migdałowego, żółtek jaj, a nawet wódki!

Radziecka aktorka filmowa Ljubow Orłowa była ogólnie fanatyczna dbania o swój wygląd. Początkowo sprowadzała zagraniczne kremy, a następnie całkowicie stała się pierwszą sowiecką aktorką, która przeszła operację plastyczną. To był okrągły lifting twarzy. Potem zaczęła to robić regularnie. Podobno tylko szyja aktorki nie dotykała dłoni chirurga.

Oczywiście dzisiaj możesz skorzystać z przykładów tych kobiet, ale od tego czasu spłynęło dużo wody i wynaleziono wystarczającą ilość kosmetyków do pielęgnacji skóry.

Możesz wybrać swoją ścieżkę, aby aż do bardzo zaawansowanych lat imponować swoją młodością nie tylko duchem, ale także ciałem!

Domowe kosmetyki. Są to maski, kremy, środki czyszczące wykonane własnymi rękami. Przepis obejmuje zarówno zioła, jak i produkty pochodzenia zwierzęcego.

Chirurgia plastyczna. Tak, medycyna posunęła się o krok do przodu, pozwalając zbudować ciało z własnej woli. Ale jest wiele pułapek. Jest to wysoki koszt takich usług. Chirurgia plastyczna nie jest dostępna dla wielu, więc nie przeniknęła jeszcze do mas.

Rezultatu można się tylko spodziewać. Konsekwencje mogą być najsmutniejsze, jeśli wpadniesz w ręce niewykwalifikowanego specjalisty.

Produkty kosmetyczne. Oszczędza czas i wysiłek. Nic nie jest łatwiejsze, kup cenny słoik kremu i nałóż go na skórę. Różni producenci pozwalają wybrać to, co Ci odpowiada.

Ale prawda jest taka, że ​​nie wszystko jest tutaj tak płynne, w pogoni za oszczędnościami można kupić produkt nieodpowiedniej jakości. Tak i nie zawsze wiadomo, jaki rodzaj syntetycznego preparatu dodano do kompozycji.

Najlepszą opcją jest stosowanie kosmetyków wykonanych z naturalnych składników. Jest bezpieczny, oszczędza czas i niedrogi. Na przykład dzisiaj opracowano ulepszoną recepturę naturalnych kąpieli terpentynowych Skipofit dla urody i zachowania młodości . Oczyszczają organizm, usuwają toksyny i toksyny, normalizują metabolizm. A to, jak wiecie, przyczynia się do długiej młodości ciała! Ponadto kąpiele terpentynowe wygładzają nierówne powierzchnie skóry, czyniąc ją gładką i elastyczną. Kontury ciała są wyraźnie zaostrzone, wszystkie zmarszczki są wygładzone. Każda komórka skóry zaczyna aktywnie jeść, nasycona wszystkimi witaminami i minerałami.

Niezależnie od tego, którą ścieżkę wybierzesz, pamiętaj, że chociaż piękno wymaga poświęcenia, zdrowie jest ważniejsze! Dbaj o siebie i swoje zdrowie, wtedy młodość i piękno na długo zachwycą innych!

Jako reklama