Salon piękności w domu

Procedury w salonie piękności mogą pocieszyć każdą dziewczynę. Ale na ile bezpieczne jest usuwanie owłosienia w salonie dla skóry i czy istnieją jakieś alternatywne, domowe metody, które nie są gorszej jakości? Sugerujemy rozważenie kilku opcji usuwania niechcianych włosów.

Pod celownikiem laserowym

Laserowe usuwanie włosów trwale eliminuje niepożądane włosy, niszcząc mieszki włosowe. Procedura obejmuje kilka sesji, co zajmuje dużo czasu. Przed wybraniem tej metody koniecznie przetestuj: wiązka lasera może spowodować obrażenia skóry.

Zdjęcie do pamięci

Inną profesjonalną metodą jest fotoepilacja. Podczas zabiegu mieszek włosowy jest narażony na wysoką temperaturę. Włosy „sfotografowane” w ten sposób już nigdy nie odrosną, ale na ich miejscu mogą pojawić się małe blizny. Uwaga: przed i po zabiegu przeciwwskazane jest przebywanie na słońcu przez 7 dni.

Elektryczność w akcji

Metoda elektrolizy polega na penetracji elektrody igłowej do korzenia włosów. Ta procedura usuwa również włosy na stałe, ale jest najbardziej bolesna ze wszystkich powyższych i wymaga dość silnego znieczulenia. Ta metoda jest obarczona pojawieniem się blizn, mikroporów, obrzęków i pigmentacji na skórze. Po tej procedurze wkrótce nie będziesz w stanie zademonstrować piękna i gładkości nóg.

Magic Veet

Jeśli jesteś gotowy spierać się ze stwierdzeniem „piękno wymaga poświęcenia” i nie chcesz odmówić przyjęcia sukienek, istnieje doskonałe wyjście z sytuacji - depilatory kosmetyczne Veet.

Dzięki Veet możesz długo pozbyć się nadmiaru włosów. Ponadto Veet delikatnie dba o skórę, nawilżając ją i odżywiając. Z całej linii produktów możesz wybrać ten, który Ci odpowiada: paski woskowe, krem ​​do depilacji i krem ​​do depilacji pod prysznicem.

Dzięki kremom do usuwania włosów Veet możesz utrzymać gładką skórę dwa razy dłużej niż po goleniu, a paski woskowe usuwają niechciane włosy nawet przez 4 tygodnie. Skład produktów został opracowany z uwzględnieniem potrzeb różnych rodzajów skóry: masła shea i ekstraktu z lilii dla skóry suchej, aloesu i witaminy E dla skóry wrażliwej, mleka lotosu i masła shea dla skóry normalnej. Nowa linia Veet Suprem'Essence zawiera olejki eteryczne i nadaje skórze pyszny aksamitny zapach róży.

Razem z Veet możesz szybko i bezboleśnie pozbyć się nadmiaru włosów w dogodnym czasie. Teraz Twoja skóra będzie zawsze idealnie gładka i jedwabista.