Klasyfikacja: wybierz fryzurę i makijaż

Kiedy sukienka i eleganckie buty już czekają na bal maturalny w szafie, nadszedł czas, aby pomyśleć o swoim wizerunku jako całości. W końcu tworzą go nie tylko ubrania. Tutaj ważną rolę odgrywają akcesoria, makijaż, fryzura, a nawet kolor włosów. Jak stworzyć swój własny, niepowtarzalny wizerunek, aby był oryginalny, a jednocześnie naturalny, radzi.

Biżuteria do włosów

Stylizacja na wakacje

Jeśli przejdziemy do stylu retro, tego lata jest jeszcze jedna interesująca opcja, która wygląda elegancko. Opiera się na tak zwanych afro-lokach, które uzyskuje się, gdy mokre włosy (a nawet potraktowane odpowiednimi środkami) są w nocy splatane w małe, ciasne warkocze. Ponadto takie warkocze powinny być plecione, wycofując się 7-10 centymetrów od korzeni.

W rezultacie otrzymujemy fryzurę w stylu lat 70., która jest nam dobrze znana z klipów Madonny tamtych lat: gładkie loki na górze i puszysty stos włosów na dole. Nawiasem mówiąc, tutaj różne akcesoria do włosów wyglądają dobrze.

Prostą i bardzo skuteczną wersją fryzury, która wygląda elegancko i trwa długo w najbardziej ekstremalnych testach na studiach, jest różnorodność warkoczy. Można je splatać wokół głowy, od czoła do tyłu głowy, po bokach głowy, tylko na czubku głowy. Wyjątkowy szyk, jeśli warkocze wplecione są w kolorowe warkocze (czerwone, żółte lub niebieskie), wstążki lub nawet cienkie jedwabne szale.

Wakacyjny makijaż

Akcesoria do włosów

Przyjęcie dyplomowe to tylko okazja, którą należy wykorzystać, aby ozdobić włosy czymś niezwykłym, a jednocześnie wyglądać odpowiednio do okazji.

Jeśli wolisz nie grzebienie, ale bardziej demokratyczne spinki do włosów, to dla twojej wyobraźni tego lata zapewnia również pełną swobodę. Można je ozdobić prawie tak samo jak grzbiety - masa perłowa, duże kamienie, przezroczyste zwiewne płatki kwiatów.

Pamiętaj tylko, że tak masywna dekoracja przyciąga uwagę. Lepiej w ogóle odmówić kolczykom lub wybrać bardzo miniaturowe.

Manicure wieczorowy

Wyrafinowany makijaż

Wybierając makijaż, najważniejsze w tym ważnym dniu nie jest przesadzanie. W końcu chce się wykazać, po pierwsze, całe jego dorosłe piękno, a po drugie, wszystkie ich umiejętności i umiejętności makijażu, które musiały być starannie maskowane w latach szkolnych.

Niemniej styliści uważają, że naturalny makijaż będzie najlepszą opcją na tak uroczyste wydarzenie. Co więcej, jest to jeden z głównych trendów w modzie latem 2010 roku. A jeśli wybierzesz również jasne odcienie w ubraniach, wszystko to będzie wyglądać bardzo harmonijnie. Aby osiągnąć ten efekt, możesz użyć beżowych, brązowych, różowawych odcieni skóry. Plus wspaniały satynowy róż, który uzyskuje się za pomocą brązowego odcienia proszku.

Ale od hitu, takiego jak biały eyeliner, lepiej odmówić na balu. Wygląda świeżo i romantycznie, ale w zgiełku dyskoteki twoja twarz może wydawać się wyblakłym rozmyciem. Lepiej pozostać przy tradycyjnym czarnym i brązowym kredce do oczu. Nawiasem mówiąc, lepiej nie eksperymentować z kolorowymi kredkami do oczu, choć jasne opcje karmelowe można zobaczyć na letnich wybiegach - niebieski, żółty, pomarańczowy, zielony. Ale przez tak uroczysty moment będą wyglądać zbyt niepoważnie.

Kontur i kształt eyelinera przy użyciu tradycyjnych, klasycznych odcieni, możesz polecić dowolne - rozmazane wokół oczu, zadymione, „kocie oko”, cienką grafikę. Gdyby tylko przyczepiono do niego bardzo długie i dobrze zabarwione rzęski.

Elegancki manicure

Piękne, zadbane dłonie - to Twoja „wizytówka”. Tego lata zwolennicy styliści mają ciemne, niemal gotyckie odcienie lakierów - szary, bordowy, ciemny brąz, niebieski, a nawet czarny. Ale to wszystko jest zbyt ponure na przyjęcie dyplomowe.

Najlepszą opcją jest klasyczny francuski manicure, który będzie dobrze wyglądał w każdym stroju. Teraz tak zwany odwrotny manicure francuski jest również modny - kolory zawarte na zdjęciu są odwrócone. Na przykład cały paznokieć jest pokryty białym lakierem, a jego krawędź jest czarna lub wiśniowa. Taki manicure będzie wyglądał odpowiednio z klasyczną „małą czarną sukienką”.

Bardzo popularne jest ozdabianie paznokci cyrkoniami. Niewątpliwie przyciąga to uwagę. Ale we wszystkim potrzebujesz poczucia proporcji. Jeśli twoje paznokcie błyszczą i błyszczą jak choinka, istnieje szansa, że ​​„zgubisz się” w stosunku do zbyt ekstrawaganckiego manicure. Ponadto podczas wakacji możesz przypadkowo dotknąć cienką sukienką lub rajstopy paznokciem i kryształkami, a wieczór zostanie beznadziejnie zrujnowany.

Nie zapomnij o najważniejszej rzeczy - twój wizerunek powinien być naturalny i harmonijny.

Produkty kosmetyczne

Liza Fedorova