Podstawowa szafa: jak wybrać idealną torbę

Torba może wiele powiedzieć o twoich preferencjach, stylu życia, statusie, bogactwie. Dlatego uważaj to za opłacalną inwestycję w swoją garderobę: nawet jeśli ubrania są nieco gorszej jakości, odpowiednia torba zapewni ci połysk.

Jeśli chodzi o podstawowe modele toreb, możemy warunkowo wyróżnić trzy kategorie:

Wybór worków do rodzaju wyglądu

Torba zapuści korzenie w szafie, jeśli weźmiesz pod uwagę trzy ważne elementy.

Główną funkcją torby jest przechowywanie wszystkich rzeczy potrzebnych do komfortu i spokoju. Najłatwiejszym sposobem ustalenia tego jest obliczenie, ile rzeczy zwykle masz przy sobie, w zależności od rodzaju aktywności: na przykład do pracy, spotykania się z przyjaciółmi, chodzenia, na imprezę.

Sporządź listę działań, które są obecne w twoim życiu na bieżąco, i czego potrzebujesz dla każdego z nich. Pamiętaj, aby uwzględnić wycieczki, jeśli dokonujesz ich co najmniej dwa razy w roku. Następnie przeprowadź burzę mózgów, aby ocenić idealny kształt torby na każdą okazję. Na przykład, jeśli wybierasz się na imprezę i chcesz mieć wolne ręce, potrzebujesz torebki na łańcuszku, a nie sprzęgła, które ryzykujesz pozostawieniem przy barze.

Pamiętaj, aby policzyć, ile razy w tygodniu będziesz nosić określoną torbę. Jeśli zamierzasz iść z nią każdego dnia, warto kupić dwa podobne modele, aby przedłużyć życie każdego z nich (to znaczy dać odpocząć jednej torbie i chodzić po drugiej raz na kilka dni).