5 życiowych haków do wygodnych zakupów

Wiele osób uważa, że ​​zakupy to rodzaj terapii antystresowej: kupowanie rzeczy, które lubisz, uspokaja i uspokaja. Być może tak jest. Chyba że jesteś bohaterką hollywoodzkiej komedii o udanym pięknie. W rzeczywistości wycieczka zakupowa zamienia się w prawdziwy wyścig o przetrwanie: znalezienie tej samej sukienki „tylko z guzikami z masy perłowej”, jej wielkości i odpowiedniej ceny, jest możliwe w taki sam sposób, jak spotkanie z metrem amazońskiej rodziny. Znamy jednak pięć sposobów, dzięki którym zakupy stają się przyjemną rozrywką - i dzielimy się nimi z przyjemnością.

Wyrusz na zakupy

Wycieczka zakupowa to świetna okazja nie tylko do relaksu, ale także do robienia zakupów. Z reguły kraje przeprowadzające tego rodzaju wycieczki uznają się za „gigantów” wysokiej jakości odzieży, a ich zasady celne są liberalne. Możesz udać się do Włoch po ubrania od luksusowych marek, gdzie możesz łatwo kupić modne ubrania z rabatem do 90% na sezonową wyprzedaż. Jeśli dusza prosi o futra, idź do Grecji. Nawet w Chinach można znaleźć rzeczy wysokiej jakości, wystarczy wybrać wycieczkę po sklepie fabrycznym.

Kup online

Siedzenie w domu przed komputerem przy filiżance herbaty lub kawy jest o wiele wygodniejsze i przyjemniejsze niż zmęczone wędrowanie po centrach handlowych i butikach w poszukiwaniu odpowiedniej bluzki lub sukienki. Właśnie dzięki tej przewadze zakupy online zyskują popularność.

Na wielu platformach handlowych w Internecie gromadzonych jest wiele różnych produktów; w jednym sklepie można kupić dosłownie wszystko, od igły po samolot. Co najważniejsze, nie musisz szukać właściwej strony na stronach internetowych: ustaw żądany filtr w menu i wybierz elementy według stylu, koloru, rozmiaru i innych parametrów.

Ponadto wiele krajowych sklepów internetowych oferuje usługę dopasowania przed zakupem, a rzecz, która nie pasuje do rozmiaru, może zostać odesłana przez kuriera do sklepu.

Skontaktuj się ze swoim osobistym asystentem

Jeśli masz wystarczające środki, osobisty nabywca może stać się prawdziwym zbawieniem od nieudanych zakupów. On sam wybierze w sklepach rzeczy odpowiednie dla ciebie (na podstawie twoich danych zewnętrznych i preferencji) i przyniesie je do domu do przymierzenia.

Oprócz wyboru i dostawy rzeczy osobisty asystent pomoże Ci określić styl, wykonasz dla ciebie zestawy modowe z zakupionych przedmiotów i akcesoriów, a także udzieli wskazówek dotyczących dalszego wyboru udanych ubrań.

Skomponuj planszę

Przed pójściem na zakupy możesz sporządzić tzw. Kartę życzeń. Wybieraj z magazynów o modzie ulubione modele ubrań, butów i akcesoriów (preferuj marki reprezentowane w sklepach w Twoim mieście), składaj je w jednolite obrazy i, uzbrojony w powstały błotnik, idź na zakupy. Będziesz mniej skłonny do zostania właścicielem pochopnego zakupu, który pozostanie w szafie.

Wybierz produkty swojego rozmiaru

Według statystyk prawie wszystkie kobiety biorą rzeczy z wyraźnie mniejszych rozmiarów z wieszaków. Dlatego zanim pójdziesz do najbliższego centrum handlowego, krytycznie oceń swoją figurę, biorąc pod uwagę wszystkie zalety i wady.

I aby rzecz wybrana w sklepie podczas procesu dopasowania „usiadła” tak, jak powinna, idź na zakupy w bieliźnie korekcyjnej. Wtedy unikniesz rozczarowania odbiciem w lustrze.