5 hacków życia, więc zakupy nie są już stresujące

Wiele osób uważa, że ​​zakupy to rodzaj terapii antystresowej: kupowanie rzeczy, które lubisz, uspokaja i uspokaja. Być może tak. Chyba że jesteś bohaterką hollywoodzkiej komedii o udanym pięknie. W rzeczywistości wycieczka zakupowa zamienia się w prawdziwy wyścig o przetrwanie: znalezienie tej samej sukienki „tylko z guzikami z masy perłowej”, jej wielkości i odpowiedniej ceny, jest możliwe w taki sam sposób, jak spotkanie z tubylcem Amazonki w metrze. Znamy jednak pięć sposobów, dzięki którym zakupy stają się przyjemną rozrywką i dzielimy się nimi z przyjemnością.

Wycieczka na zakupy

Wycieczka zakupowa to świetna okazja nie tylko do relaksu, ale także do robienia zakupów. Z reguły kraje przeprowadzające tego rodzaju wycieczki uznają się za „gigantów” wysokiej jakości odzieży, a ich zasady celne są liberalne. Możesz jechać do Włoch po ubrania luksusowych marek, gdzie możesz także kupić modne ubrania z rabatem do 90% na wyprzedaż sezonową. Jeśli dusza poprosi o futro - idź do Grecji. Nawet w Chinach można znaleźć rzeczy wysokiej jakości, wystarczy wybrać wycieczkę po sklepie fabrycznym.

Zakupy online

Siedzenie w domu przed komputerem przy filiżance herbaty lub kawy jest o wiele wygodniejsze i przyjemniejsze niż zmęczone wędrowanie po centrach handlowych i butikach w poszukiwaniu odpowiedniej bluzki lub sukienki. Właśnie dzięki tej przewadze zakupy online zyskują popularność.

Na wielu parkietach sieć zawiera szeroką gamę produktów i możesz kupić dosłownie wszystko, od igły po samolot w jednym sklepie. Co najważniejsze, nie musisz szukać właściwej strony na stronach internetowych: ustaw żądany filtr w menu i wybierz elementy według stylu, koloru, rozmiaru i innych parametrów.

Ponadto wiele krajowych sklepów internetowych oferuje usługę dopasowania przed zakupem, a rzecz, która nie pasuje do rozmiaru, może zostać odesłana przez kuriera z powrotem do magazynu sklepu.

Osobisty asystent

Jeśli masz wystarczające środki, osobisty nabywca może stać się prawdziwym zbawieniem od nieudanych zakupów. On sam wybierze w sklepach rzeczy odpowiednie dla ciebie (na podstawie twoich danych zewnętrznych i preferencji) i przyniesie je do domu do przymierzenia.

Oprócz wyboru i dostawy rzeczy osobisty asystent pomoże Ci określić styl, wykonasz dla ciebie zestawy modowe z zakupionych przedmiotów i akcesoriów, a także udzieli wskazówek dotyczących dalszego wyboru udanych ubrań.

Hoodboard

Przed pójściem na zakupy możesz sporządzić tzw. Kartę życzeń. Wybieraj z magazynów o modzie ulubione modele ubrań, butów i akcesoriów (preferuj marki reprezentowane w sklepach w Twoim mieście), składaj je w jednolite obrazy i, uzbrojony w powstały błotnik, idź na zakupy. Będziesz mniej skłonny do zostania właścicielem pochopnego zakupu, który pozostanie w szafie.

Próbuję na swój rozmiar

Według statystyk prawie wszystkie kobiety biorą rzeczy z wieszaków o wyraźnie mniejszych rozmiarach niż w rzeczywistości. Dlatego zanim pójdziesz do najbliższego centrum handlowego, krytycznie oceń swoją figurę, biorąc pod uwagę wszystkie zalety i wady.

I aby rzecz wybrana w sklepie podczas procesu dopasowania „usiadła” tak, jak powinna, idź na zakupy w bieliźnie korekcyjnej. Wtedy unikniesz rozczarowania odbiciem w lustrze przebieralni.