Jak nosić Culottes: 5 nowych pomysłów

Białe Pantaloony + Muły

Lato jest już bardzo blisko (pomimo dość chłodnej pogody w całym kraju) - białe lub mleczne spodnie staną się najbardziej odpowiednim elementem garderoby. Jeśli nikt jeszcze nie osiadł w twojej szafie, lepiej zatrzymać wybór na kulisach. Wyglądają bardziej stylowo i pasują do większej liczby kobiet, w przeciwieństwie do tych samych chudych, a nawet fajkowych spodni. Połączenie białych i szerokich legginsów w tym przypadku dodaje objętości zupełnie niezauważalnie.

Możesz łączyć białe kulisy z wydłużoną pasującą kamizelką, prostą białą koszulką, kontrastowymi skórzanymi akcesoriami i mułami. Noś muły na stabilnym obcasie, a nawet zapasy birken, w zależności od nastroju i celu. Odpowiednie są również tabliczki sportowe, na przykład takie jak Supreme. Ale ta opcja jest tylko dla najbardziej odważnych.

1 - Pantaloons J Brand, 13680 rub; 2 - Kamizelka Patrizia Pepe, 21200 rubli; 3 - Zegarki Chopard, cena na żądanie; 4 - Torba Motivi, 1800 rubli; 5 - Birkenstocks JOSHUA SANDERS, cena na zapytanie

Dżinsowe kuleczki + koszula w kratę + broszka

Culottes są idealne do swobodnego wyglądu. Lepiej wybrać modele ozdobione koralikami, kamieniami lub haftem. Aby zostać uznanym za zapalonego fashionistę, ale bez większego wysiłku, uzupełnij wygląd prostą koszulą w klatce. Punktem kulminacyjnym obrazu będzie cenna broszka. Nawiasem mówiąc, może to być najdroższa część twojego stroju. Przypinamy broszkę do klapy lub na piersi. Sezon wiosenno-letni sugeruje minimalizm w biżuterii, ale należy podkreślić ich status. Bez biżuterii, zwłaszcza jeśli już ukończyłeś uniwersytet.

1 - Pantaloony Christopher Kane, cena na żądanie; 2 - Bag Reserved, 1999 rub.; 3 - Koszula Mango, 1999 rub.; 4 - Buty Premiata, 33 990 rub; 5 - Broszka SOKOLOV, 28 490 rub.

Sportowy szyk

Nie oferujemy łączenia spodni z paskami i łodzi. Diva w stylu ulicznym trafiły w tym sezonie białe skórzane trampki! Są noszone z absolutnie wszystkim: lureks, plisowane spódnice, wąskie sukienki, kurtki motocyklowe i, oczywiście, kulisy. Pamiętamy więc formułę nienagannego stylu: krystalicznie białe trampki, super wygodne culottes i koszula. Nawiasem mówiąc, można go wybrać nieco za duży. Pozwól sobie na aktywne odbitki, na przykład tropikalne lub dowolne inne. Ale w tym przypadku kulisy będą musiały być ściśle określone. Postaraj się wybrać kolor spodni, aby nie był to najbardziej aktywny nacisk na koszulę.

1 - Pantaloony KONDAKOVA, cena na zapytanie; 2 - bransoletka Pandora, od 3800 rubli; 3 - Rów Burberry, cena na zapytanie; 4 - trampki Adidas Originals Stan Smith, 7900 rub; 5 - Koszula KONDAKOVA, cena na zapytanie.

Kolorowe kulisy i pasujące buty

Wszyscy chcemy, aby nasze nogi wydawały się nieskończenie długie. Pantaloony są jednym z niebezpiecznych stylów dla naszej figury. Sytuację można jednak nie tylko skorygować, ale także obrócić na ich korzyść. Najłatwiejszą opcją są beżowe łodzie. Noga jest dłuższa - wszyscy są szczęśliwi. Ale jest jeszcze jeden modny sekret: buty pasujące do spodni. Nawiasem mówiąc, aby dodać kilka centymetrów długości do nóg, wybierz kulisy na wysokiej talii. A jeśli jest na nich pasek lub łuk, jeszcze raz zaakcentujesz.

1 - Pantaloony Tibi, 31 500 rubli; 2 - Kolczyki Claire, 890 rub; 3 - Top T-Spódnica, 5800 rub; 4 - Buty Corsocomo, 12 400 rub.

Spódnica Pantaloons

Do wieczorowego wyglądu odpowiednie są kulisy z tiulowymi spodniami. Z daleka przypominają latającą spódnicę, ale są bardziej wszechstronne. Nie bój się łączyć tych spodni z jedwabnymi topami, siatkowymi piórami z długim rękawem lub szyfonowymi koszulami. Poczuj się jak artysta.

1 - Pantaloons Topshop, 4000 rubli.; 2 - najlepsze mango; 3 - Punkty Mango, 1499 rubli; 4 - kurtka Cop. Copine, 14590 rub; 5 - Torba Cop Copine, 4500 rub; 6 - Buty ICEBERG, 16 500 rub.