Od masywnych opasek na głowę po eleganckie spinki do włosów: najwyższej klasy akcesoria do włosów

Felgi wolumetryczne

Zaczynamy montować obecny zestaw akcesoriów z masywnymi felgami z aksamitu, satyny, a nawet skóry. Trend, który bezpiecznie opuściliśmy na początku XXI wieku, powraca, co z pewnością nas cieszy. W końcu teraz możesz uwolnić owal twarzy od niegrzecznych loków i jednocześnie być w centrum modnych trendów.

Perłowe spinki do włosów

Spinki do włosów o zabawnej nazwie „klik-klak”, którą pamiętamy z dzieciństwa. Z ich pomocą budowaliśmy fryzury na występy w szkole i zbieraliśmy klejące pasma przed zajęciami. Romantyczny obraz z efektem wow zapewni parę dużych spinek do włosów wysadzanych perłowymi koralikami lub kryształami.

Klamry do klamer

Lakoniczne akcesoria mogą sprawić, że nawet najbardziej zwyczajny ogon będzie dziełem sztuki. I to jest świetny pomysł dla biura: trzymaj się ubioru, ale dodaj szczegóły akcentu do obrazu.

Opatrunki

Opaski tekstylne - cytuje ikony w stylu lat sześćdziesiątych. Bierzemy przykład Brigitte Bardot, łączącą szerokie bandaże z dużymi kolczykami do ramion i okularów w masywne plastikowe ramki.

Kolor akcesorium może bezpośrednio rezonować z detalami stroju lub stać się niezależnym akcentem. Rozcieńczyć klasyczny wygląd codzienny dżinsami i białą koszulką z bandażami w kolorach szmaragdu lub ochry, połączyć czerwony dodatek z sukienkami w czarno-białych kropkach.

Gumki z szalikiem

Wysoki ogon jest prawdziwym ratownikiem na każdą okazję: od codziennych strojów po przyjęcia koktajlowe i nieplanowane randki bez czasu na przemyślenia i spotkania. Aby fryzura wyglądała stylowo, dodaj kilka kropel musu do stylizacji i jasną gumkę z szalikiem.

Łuki

Kolejnym przyjemnym wspomnieniem z dzieciństwa są łuki. Przy wyborze zachowujemy tę samą zasadę: im więcej, tym lepiej. Wariacje na temat neonowych i cukierkowych odcieni nie tylko pomogą odświeżyć obraz, ale także zapewnią stuprocentowe wejście w ten trend.

Krabiki

Akcesoria, których najczęściej używamy w łazience, nakładając produkty kosmetyczne na twarz, znów stały się modne dzięki lekkim dłoniom projektantów. Duże kraby zdołały utrwalić status najmodniejszych, a my możemy bezpiecznie wykorzystać praktyczne akcesoria w codziennym i biznesowym wyglądzie.

Sezon polowania na super stylowe akcesoria do włosów można bezpiecznie uznać za otwarty. Jakie trofeum mody wybierasz?