Najmodniejsze akcesoria wakacyjne

Torba plażowa

Wybór tego najbardziej niezbędnego asystenta nie jest taki prosty. W końcu, w drodze na plażę, chcesz wyglądać stylowo i zmieścić wszystko w torbie - od ręcznika plażowego po ulubioną książkę. Więc najmodniejsze tego lata wybierają tkane torby z zabawnymi dekoracjami lub torby w jasnym kolorze. Pompony, długopisy o kontrastowym odcieniu, różne napisy - im więcej dekoracji na torbie plażowej, tym lepiej. Nawiasem mówiąc, worki ze słomą zachowują swój kształt idealnie i są bardzo przestronne, i prawie nie nagrzewają się na słońcu - twój filtr przeciwsłoneczny pozostanie chłodny.

Na pewno zajmiemy drugie miejsce w czołówce letnich toreb plecakom. Kiedy dziecko, mąż, butelka wody, klucz do pokoju, para ręczników, a nawet wiatr zdradziecko zdmuchują kapelusz z głowy na ramiona, a raczej w ręce, noszenie ciężkiej torby jest bardzo niewygodne. Modny plecak z dzianiny lub nawet z tworzywa sztucznego to doskonały wybór. Ręce są wolne, a surowość tylko tych potrzebnych rzeczy prawie nie jest odczuwalna. Radzimy jednak nie przeciążać pleców, ale zabierz niezbędne minimum na plażę: spray z wodą termalną, krem ​​o odpowiednim poziomie SPF, ręcznik i oczywiście okulary przeciwsłoneczne.

Modne okulary

Mówiąc o okularach. W tym sezonie i tutaj trendem jest aktywny design: kwiaty, geometryczne nadruki, kolorowy blok i futurystyczne kształty. Radzimy wybrać na wakacje modele w dowolnym, ale nie czarnym kolorze (choć czarne z dekoracjami są idealne na wieczorny spacer promenadą). Weź ze sobą kilka par: lotników, kotów i klasycznych żon. Zamieniaj je w zależności od nastroju i koloru stroju kąpielowego.

Kapelusz z szerokim rondem

Kapelusze uważano za obowiązkowy atrybut stylu plażowego. Żadna szanująca się kobieta nie mogłaby udać się na nabrzeża Lazurowego Wybrzeża bez modnego nakrycia głowy. W tym sezonie zalecamy wzięcie przykładu od fashionistek z przeszłości i nie wychodzenie na słońce bez kapelusza z szerokimi rondami. Ten model jest uniwersalny i świetnie prezentuje się w szortach safari, prostej koszulce i lekkiej sukience na podłodze. Nawiasem mówiąc, modele wykonane z miękkiego materiału można zwinąć i złożyć w walizkę. Ale słoma będzie musiała być noszona w rękach lub wlecieć bezpośrednio do morza.

Birkenstock

Modne kapcie przypominające sandały po raz kolejny stały się ulubionymi projektantami. Jeśli jednak kilka sezonów temu nosiliśmy wędki Birken tylko na podeszwach z korka i wyłącznie z dwoma paskami, teraz nadszedł czas na bardziej romantyczne modele. Na przykład za pomocą satynowych kokardek lub koronki. Nawiasem mówiąc, takie buty nadają się również do spacerów po mieście - wszystko dzięki wygodnej prawie ortopedycznej strukturze.