Jak podkreślić najlepsze i ukryć nadmiar za pomocą odzieży

Taśma jest klasycznym trendem, który pozostaje na szczycie popularności przez więcej niż jeden sezon. Projektanci uwielbiają nadruk za jego grafikę i elegancję. Najbardziej uniwersalny jest pionowy pasek, ponieważ ma on możliwość wizualnego wydłużenia sylwetki i wyszczuplenia jej. Jeśli jesteś właścicielem wspaniałych form, powinieneś wybrać wąski i częsty pasek, a jeśli chcesz dodać objętości i nie masz się czego obawiać, to szeroki pasek jest twoim wyborem, może dodać kilka centymetrów.

Być może najłatwiejszym, a zatem popularnym sposobem dostosowania figury jest pasek. Cienki pasek nie tylko pozwoli ci pokonać cały obraz, ale także sprawi, że talia będzie bardziej precyzyjna.

Kolejny stylowy dodatek, który może podkreślić zalety i ukryć niektóre niedociągnięcia. - to baskijczyk. Szeroka falbana wszyta do kurtki, góry, spódnicy, a nawet spodni podkreśli Twoje proporcje, obrysuje sylwetkę i ukryje dodatkowe fałdy na brzuchu. Odzież z tym elementem nadaje się nie tylko dla szczupłych dziewcząt. Dzięki baskowi biodra wyglądają na grubsze, a talia cieńsza. Akcesoria sprawiają, że formy są kuszące i dostosowują je do standardów klepsydry.

Tęcza jasnych kolorów, które uchwyciły świat mody tej wiosny, cieszy oko, ale jednocześnie stawia wielu fashionistek w trudnej sytuacji. Jak wybrać kolorową rzecz i wyglądać niesamowicie? Wszystko jest proste! Tylko ciemne odcienie pomogą ukryć wady postaci, a to, co chcesz podkreślić, będzie jasne.

Klasyczne spodnie ze strzałkami świetnie wyglądają na wysokich szczupłych dziewczynach i tych, które nie mogą pochwalić się wzrostem i idealną sylwetką. Strzałki optycznie wydłużają nogi, dlatego takie spodnie są zwycięską opcją i podstawowym elementem garderoby dla wszystkich kobiet.

Raglan jest odpowiedni dla wszystkich kobiet, bez wyjątku, dlatego nie wychodzi z mody na wiele dziesięcioleci. Trzeba tylko znaleźć najlepszą opcję - i każda kobieta będzie mogła podkreślić wszystkie swoje zalety, a jeśli to konieczne, ukryć wady. Bezszwowy rękaw z płynnym przejściem na ramieniu pozwala z wdziękiem zakryć pełne lub zbyt cienkie dłonie, a w połączeniu z szerokim kołnierzem pozwoli Ci odsłonić ramiona i obojczyk, koncentrując się na swojej seksualności.

Nie ignoruj ​​nowo popularnych falistych detali w ubraniach. Lotki, marszczenia, falbanki są po prostu tworzone, aby ukryć nie najbardziej idealne części ciała i skupić się na tym, z czego jesteś dumny. Najważniejsze, aby nie nosić rzeczy z obszernymi falbanami, które znajdują się w miejscach, w których chcesz pozbyć się dodatkowych centymetrów, ponieważ ten element tworzy iluzję objętości. Ale falbanka w obszarze dekoltu doskonale podkreśli istniejące kształty, a nawet doda trochę niezbędnej objętości.