Przygotowujemy sylwetkę na lato i wybieramy stylowe zestawy sportowe

Bieganie

Do biegania wybierz formę z wygodnych materiałów do oddychania. Na przykład bawełniane (ale z elastycznymi włóknami) spodnie na sznurku i mankiety lub wygodne legginsy i luźna koszulka. Nie zapomnij o sportowym kinkiecie, który bezpiecznie przymocuje klatkę piersiową, i wygodnych butach - trampkach z amortyzacją i z materiału technologicznego, który swobodnie przepuszcza powietrze.

Bluza Freddy, 10599 rubli, spodnie adidas 5990 rubli, trampki New Balance, 10790 rubli, monitor fitness Xiaomi, 1490 rubli

Chodzenie

Nordic walking i nordic walking z kijami stały się jednym z najpopularniejszych sportów wśród dziewcząt. Przy stosunkowo niskim obciążeniu chodzenie jest doskonałym treningiem cardio dla nieprzygotowanych i początkujących sportowców. Ale nawet jeśli jesteś nowy w tego rodzaju aktywności fizycznej, nadal potrzebny jest sprzęt wysokiej jakości. Wybierz wygodny zestaw składający się z legginsów i góry mocującego do klatki piersiowej. Wybierz tenisówki ze wzmocnioną piętą, ponieważ to ona ma duży ładunek podczas chodzenia. Jeśli zdecydujesz się pozostać na nordic walking z kijkami narciarskimi, warto nosić wygodne rękawice sportowe, które ochronią twoje dłonie przed odciskami.

T-shirt i legginsy Freddy, cena na zapytanie, trampki Reebok, 5 199 rub.

Joga

Aby skoncentrować się jak najwięcej na asanach, preferuj formę, która nie ogranicza ruchu. W tym przypadku bawełniany top i miękkie legginsy są idealne. Wybierz zestaw i matę do jogi w kojących kolorach, aby szybko osiągnąć harmonię i oświecenie.

Bluza Grishko, 3199 rub., Top LIVE THE PROCESS, 2272 rub., Legginsy LIVE THE PROCESS, 3469 rub., Mata do jogi ASHTANGA COLOR, 6 349 rub.

Ścieżka rowerowa

Wiosna to świetny czas na jazdę na rowerze. Ciesząc się widokami na przedmieścia, możesz jednocześnie zaaranżować doskonałe obciążenie kardio. Na chłodne dni wybierz wyściełany dres złożony z bluzy z długimi rękawami i długich spodni dresowych. Buty najlepiej wybierać nie na zbyt masywnych podeszwach, aby poczuć przyczepność pedałów. A dla wygody jazdy powinieneś dostać ładny kask, okulary przeciwsłoneczne i rękawiczki sportowe.

Czapka z daszkiem adidas, 3390 rub., Bluzy Boxeur Des Rues, 5299 rub., Legginsy Boxeur Des Rue, 3699 rub., Sneakers Asics, 12990 rub.

Siłownia

Aby osiągnąć osiągnięcia sportowe na siłowni, uzyskaj lekką atletyczną formę, aby nie było gorąco, ale wygodnie. Idealny do aktywności w pomieszczeniach, idealny jest ciasny sportowy stanik i legginsy rowerowe. Wybierz buty z miękkimi podeszwami, aby stopa mogła przyjąć dowolną pozycję.

Top Victorias Secret, 2 459 rub., Rajstopy Reebok, 4600 rub. Tenisówki NIKE Quickstrike Air Max Zero LOTC, RUB 9569