Rosyjska premiera

Wreszcie innowacyjny krem ​​OLAY Regenerist „MicroSculptor of the Face” trafił do Rosji. który podbił już miliony kobiet na całym świecie. Nawet kobiety, które tradycyjnie preferują wyłącznie ekskluzywne marki kosmetyków, doceniły jego niesamowity efekt i stały się fanami nowego kremu.

Trochę historii

W USA od pierwszego dnia nowy krem ​​wywołał prawdziwe zamieszanie. W ciągu pierwszych trzech miesięcy po rozpoczęciu sprzedaży w krajowych sklepach kosmetycznych co minutę sprzedawany był jeden słoik OLAY Regenerist „MicroSculptor of the Face”.

Taka popularność jest zrozumiała: w końcu nie codziennie na rynku kosmetycznym pojawia się tak skuteczny i innowacyjny środek przeciwstarzeniowy w tak przystępnej cenie.

Linia Regenerist OLAY zyskała już popularność i uznanie w Rosji, a nowy krem ​​powinien stać się jego prawdziwym hitem.

Trochę nauki

Każdy mały słoik nowego kremu OLAY zawiera wyniki 50 lat badań i rozwoju.

Jest odpowiedzialny za naturalną odnowę komórki skóry za komórką. Technologia ta została uznana na całym świecie jako prawdziwy przełom w kosmetologii.

Krem zawiera także cenne białka morskie, które pomagają przywrócić poziom kolagenu w skórze, oraz kwas hialuronowy, który wzmacnia struktury międzykomórkowe i zatrzymuje bardzo potrzebne nawilżenie skóry.

Kolejną skuteczną tajemnicą nowego produktu stał się potężny kompleks przeciwutleniaczy z naturalnymi składnikami. Dzięki temu każda aplikacja kremu otula Twoją skórę delikatną i luksusową powłoką ochronną.

Kilka faktów

Testy in vitro i in vivo potwierdziły, że nowość od OLAY w zaledwie 4 dni uelastycznia i uelastycznia skórę, a także przywraca jej blask młodości.

Codzienna aplikacja kremu przez trzy tygodnie gwarantuje jeszcze bardziej oszałamiające rezultaty: OLAY Regenerist „MicroSculptor of the face”. wygładza nawet bardzo głębokie zmarszczki, wzmacnia skórę i, jak prawdziwy rzeźbiarz, tworzy stonowaną sylwetkę twarzy.

Ale co najważniejsze, nowy krem ​​dosłownie przestaje się starzeć, dzięki czemu poziom kolagenu w skórze jest taki sam, jak w młodości.

Przed oficjalną sprzedażą w Rosji ponad 100 rosyjskich kobiet, wśród których były prawdziwe gwiazdy, otrzymało krem ​​w prezencie od marki OLAY, aby ocenić efekt jego użycia.

Teraz testują nowy produkt i na pewno przedstawimy Wam ich opinię w naszym następnym artykule.