Torba na zakupy: aktualne modele wiosny

Torba na ramię wolumetryczna

Hypervolume to modny trend tej wiosny. Jeśli nie masz ochoty nosić kurtek, płaszczy i kurtek z dużymi poduszkami naramiennymi, zalecamy przyjrzenie się dużym torbom. Na pewno będziesz zachwycony torbą, która zmieści absolutnie wszystko!

I musisz nosić go łatwo i naturalnie w towarzystwie dżinsów, bluz i uniwersalnych butów.

Miniaturowa torba na zakupy

W przeciwieństwie do dużych toreb projektanci oferują miniaturowe opcje, które mogą pomieścić ograniczoną liczbę przedmiotów. Takie torebki będą świetnym zakończeniem wieczornego zestawu lub staną się kontrastującym detalem zwięzłego, codziennego wyglądu. Wystarczy wybrać jasne i oryginalne modele, aby akcesorium zdecydowanie przyciągnęło uwagę!

Torba tekstylna

Styl celowego zaniedbania i prostoty normcor nadal zajmuje modne pozycje. Jasnym detalem obrazów w takim stylu będzie dżinsowa lub płócienna torba, którą łatwo prać w maszynie do pisania, a tym samym osiągnąć jeszcze większą nieostrożność (tkanina lekko wyblaknie i zyska szlachetne wytarcie).

Sztywna torba z grubej bawełny

Na dni robocze idealna jest torba z grubej ramy. Wygodne jest noszenie przy sobie ważnych dokumentów i nie bój się ich marszczyć. Ale jednocześnie taki dotyk doda ścisłego biznesowego zestawu lekkiej kobiecości i elegancji. Wybierz modele z jasnej, metalicznej skóry lub z nietypowym detalem, na przykład wielobarwny szalik zawiązany na supeł lub wielokolorowy brelok.

Torba z nadrukami i napisami

Aż do tej wiosny uznawano, że nosisz etykiety i marki, które nosisz. Ale od tego sezonu taki ruch stał się bardzo istotny. Torba pomoże zabezpieczyć obraz przed przesadą, na której „Chanel” lub „Dior” zostaną napisane wielkimi literami w ironicznym stylu! Ale zrozumieją cię poprawnie tylko wtedy, gdy uzupełnisz tę torbę swobodnym wizerunkiem składającym się z dżinsów, koszulki i śnieżnobiałych trampek.