Jak łączyć różne nadruki jednym spojrzeniem: 5 modnych wskazówek

Utwórz bazę z klasycznego motywu

Rzeczy z motywami takimi jak „groszek”, klatka („kratka”, „vichy” i inne), pasek, szczególnie w spokojnej kolorystyce, są łączone z dowolnymi innymi nadrukami. W takim przypadku motyw klasyczny będzie działał jako podstawa obrazu. Uderzający przykład uniwersalnej mieszanki: kamizelka, która zdecydowanie łączy się ze wszystkim, lub bluzka w kropki.

Użyj tych samych wydruków, ale w różnych rozmiarach.

Aby stworzyć stylowy wygląd pomoże połączenie tych samych, ale różnych rozmiarów wydruków. Ta technika świetnie sprawdza się w przypadku wydruków kwiatowych i graficznych. W pierwszym przypadku połącz rzeczy w mały i duży kwiat. Upewnij się, że jeden z motywów jest bardziej powściągliwy w kolorze: podkreśli dynamikę motywu partnera.

Połączenie różnych geometrycznych ornamentów pomoże stworzyć oryginalny zestaw w stylu op-art. W takim przypadku dozwolone jest użycie jasnych kolorów.

Łącz kontrastowe motywy.

Jeśli chcesz zrobić jasny, zauważalny zestaw, graj z kontrastem wydruków! Klasyczne motywy dobrze wyglądają razem, na przykład „kropki” i pasek oraz te same nadruki, ale w kontrastowych odcieniach. Pamiętaj: biały blat, czarny spód może być również oryginalny, jeśli wybierzesz podobne kombinacje kolorów wydruków.

Użyj społeczności druku

Możesz nawet łączyć niepasujące motywy. Najważniejsze jest mieszanie wydruków z jednym wspólnym odcieniem lub w jednym stylu. Ale jednocześnie wybieraj motywy o różnych rozmiarach, aby nie „kłóciły się”, ale się uzupełniały.

Mieszaj nadruki na butach i akcesoriach

Możesz stworzyć jasny eklektyczny zestaw nie tylko za pomocą ubrań. Rozcieńczyć kombinezon geometrycznym nadrukiem z klasycznymi łódeczkami w kropki lub kopertówkę z motywem zwierzęcym - otrzymasz spektakularny, ale nie efektowny zestaw.