5 powodów, dla których powinieneś mieć torbę statusową

Odpowiednie akcesoria to właściwe pierwsze wrażenie. Zgadzam się, jeśli przyjdziesz na spotkanie z partnerem biznesowym z drogą torbą w ręku, to czysto instynktownie chcesz zaufać bardziej niż przyszedłeś ze starą, zużytą torbą Zary. Nie zgadzasz się
Oferujemy dowiedzieć się, dlaczego warto kupować drogie torby i dlaczego przynajmniej jedna kobieta powinna mieć przynajmniej jedną torebkę statusową.

Najpierw dowiedzmy się, czym są torby i dlaczego nie każda designerska torba może stać się jedną. Charakterystyczną cechą torby, która otrzyma przedrostek „it”, jest jej popularność wśród ikon stylu z określonego okresu mody. Taka torba powinna być znakiem czasu i spełniać potrzeby kobiet. Na przykład Chanel 2.55 (mała pikowana torba z długim złotym łańcuchem) pojawiła się w 1955 roku, Coco Chanel zmęczyła się noszeniem torebki w dłoniach i postanowiła stworzyć bardziej wszechstronne akcesorium, które sprawi, że każda kobieta będzie trochę bardziej swobodna. Noś taką torbę - poczuj swój związek z historią.

Głównym powodem wydawania pieniędzy, na przykład na Hermesa Birkina, jest wytrzymałość. Zwykle w ciągu czterech sezonów wymieniamy więcej niż dwie tanie torby. Birkin, raczej nie zmienisz się po 10 sezonach. Materiały użyte do statusu torebek IT, popularne nie w pierwszej dekadzie, są bardzo trwałe. Dlatego lepiej dać pierwszeństwo modelowi bazowemu, a nie wymieniać codzienne wiadomości. Nawiasem mówiąc, te same Hermes można następnie sprzedać na aukcji, ale co? Były już precedensy.

Projekt, który nigdy nie wychodzi z mody. Bez względu na to, jak dyrektorzy artystyczni dużych marek próbują zmienić podstawowe modele toreb, Lady Dior po Dior, Peekaboo po Fendi, Speedy po Louis Vuitton i inni pozostaną kultowi na zawsze, niezależnie od materiału, koloru lub nowej tekstury. Oznacza to, że nie możesz martwić się o trendy, ale po prostu zabierz ze sobą swoją ulubioną torbę w dowolnym miejscu i czasie. W takim przypadku styl będzie w szczegółach, nikt nie może cię oskarżyć o zły gust.

Możliwość poczucia czegoś wspólnego z ukochaną gwiazdą jest jednym z argumentów, które właściciele It-bag przedstawiają, odpowiadając na pytanie dotyczące swojej torby. Na przykład fani serialu „Seks w wielkim mieście” spieszą się, aby otrzymać zaktualizowaną wersję torebki Bagietki Fendi, właśnie taka bohaterka Sarah Jessica Parker nosiła dobrą połowę serii. Niektóre udane filmy podają nawet nazwy swoich toreb. Czy wiesz, że klasyczne torby It od Prady obejmują teraz model, który Meryl Streep nosiła w filmie „Diabeł ubiera się u Prady”, przy okazji, torba nazywa się Diabeł nosi ubranie Prady.

I wreszcie specjalny status. Wspominaliśmy już, że droga designerska torba w ręce kobiety dodaje kilka dodatkowych punktów do prezentacji. Jeśli możesz sobie pozwolić na Dionizosa Gucciego (jedną z najnowszych i najpopularniejszych torebek), to poważnie podchodź do swojego wyglądu, pracujesz dużo, ciężko i, w zasadzie, odnosisz wiele sukcesów. Zgadzam się, to miłe, gdy ludzie dobrze o tobie myślą.