Droższy niż złoto: jak nosić błyszczące rzeczy i nie wyglądać tanie

Najbardziej opłacalną opcją, aby dodać blasku garderobie, jest zakup sukienki, kurtki lub spódnicy z barokowym nadrukiem. Połączenie czerni i złota, dużych wzorów i szlachetnych tkanin - brokatu i żakardu - po prostu nie może wyglądać tanio. Aby uzyskać swobodny wygląd, lepiej połączyć na przykład kurtkę z prostą sukienką z płaszcza, dodać lekką bluzkę do spódnicy i nosić sukienkę o aktywnych wzorach tylko ze zwykłymi butami.

W tym sezonie nie bój się blasku i cekinów. Kurtka lub płaszcz z błyszczącego materiału idealnie wpasują się w codzienny wygląd, w odróżnieniu na przykład od podobnej sukienki - nadal musisz zostawić ją na uroczystości. Noś kurtkę z prostymi koszulkami, dżinsami lub czarnymi spodniami, a także wybieraj nie najjaśniejsze buty: cieliste czółenka, czarne baletki lub białe trampki. Nawiasem mówiąc, połączenie srebrnej sukienki i wydłużonej czarnej marynarki wygląda bardzo stylowo.

Styliści zalecają zwrócenie uwagi na jeszcze jeden niuans przy wyborze sukienki wykonanej z metalicznego materiału - wysokiego dekoltu. Przy całej jasności wydaje się, że wyzywająca sukienka wygląda elegancko i skromnie.

Najbardziej niebezpiecznym błyszczącym elementem garderoby jest spódnica. Nieprawidłowo wybrany styl i nieudana kombinacja mogą zepsuć figurę. Sugerujemy zwrócenie uwagi na ołówkowe spódnice i plisowane midi: pierwsze noszą zwykłe bluzy, a drugie luźne koszule. Takie obrazy są odpowiednie dla właścicieli dowolnej figury, wyglądają bardzo szlachetnie, więc całkiem możliwe jest pójście do biura.

Specjalnie dla tych, którym nie spieszy się całkowicie założyć lśniące sukienki, istnieje świetna alternatywa - haft, kryształy i cienka metalowa nić. Trzeba przyznać, że nawet surowy czarny garnitur z aplikacjami opalizujących kamieni wygląda świątecznie.

Wszystkie proponowane opcje Ci nie odpowiadają, ale czy naprawdę chcesz mieć coś błyszczącego w swojej garderobie? Buty, sandały, sprzęgła i torby na ramię wykonane z metalicznej skóry są doskonałym wyjściem. Jedno takie akcesorium sprawi, że każdy obraz będzie bardziej interesujący. A jaki zakres eksperymentów!