Wybór najlepszych strojów nagrody Złotego Orła

„Złoty Orzeł” to jedna z najbardziej prestiżowych nagród kina domowego. I oczywiście gwiazdy są starannie przygotowane na tak znaczące wydarzenie. Pojawienie się gwiazdy na czerwonym dywanie zobowiązuje Cię do idealnego wyglądu, a odpowiednio dobrany obraz gwarantuje sukces.

Wybraliśmy kilka strojów, które odzwierciedlają trend tego wieczoru - czerwony, czarny i złoty są nadal w modzie.

Czarny kolor preferowali Alexander Novikov (Elie Saab), Daria Zlatopolskaya (Oscar de la Renta), Olga Pogodina (Emilio Pucci), Julia Vysotskaya i Svetlana Ustinova wybrali czarny trzyczęściowy garnitur.

Ceremonia „Dama w czerwieni” - Julia Peresild w eleganckiej czerwonej sukience, uzupełniona czarnym paskiem i jasnym dławikiem, Tatyana Mikhalkova, lśniąca w szkarłatno-czarnym stroju, oraz Natalya Lesnikovskaya.

„Złoto” wybrali Olesya Sudzilovskaya (Lanvin) i Ekaterina Shpitsa. Nawiasem mówiąc, oto, kto musi nauczyć się prawidłowo nosić takie rzeczy - cenne odcienie wymagają przemyślenia obrazu w najdrobniejszych szczegółach!

Sugerujemy zapoznanie się z najlepszymi strojami Golden Eagle 2017 i wybranie najlepszego wyglądu.

Natalia Lesnikovskaya zabłysnęła w koronkowej czerwonej sukience o bezpośredniej sylwetce, harmonijnie łącząc wszystkie trendy sezonu. Czarne czółenka i sprzęgło uzupełniają wygląd - prawdziwy klasyk, godny podziwu. Oklaskujemy stylistce Natalii: prosta, ale elegancka stylizacja i szminka pasująca do sukienki - to „pięć”!

Kolejny przykład klasycznej „kokardki” Anny Snatkina. Czarna sukienka od Diora, wykwintne kolczyki od Merkurego i jasny akcent w postaci sprzęgła: stworzenie takiego obrazu to prawdziwa sztuka, weź przykład!

Wdzięczna Catherine Spitz w złotym stroju od Merry Perry przypomina samą statuetkę z uroczystości Złotego Orła. Dekolt, wyraźna talia, płynna spódnica - żywy przykład tego, jak możesz wyglądać elegancko, ale nie poszedł. A kolczyki i bransoletka Merkurego z brylantami i szmaragdami tylko uzupełniają bezwarunkowo wyrafinowany wizerunek aktorki.