Biżuteria tej zimy: minimalizm

Nic nie podkreśla cienkich nadgarstków jak minimalistyczna bransoletka. W tym sezonie popularne są bransoletki łańcuchowe i tak zwane T-bransoletki, noś je nieco luźno. Materiał tutaj jest zupełnie nieistotny - zarówno srebro, jak i złoto w różnych odcieniach będą wyglądać świetnie z całym twoim wyglądem. Nawiasem mówiąc, obecność małej zawieszki lub rozproszenie małych kamieni szlachetnych na bransoletce jest mile widziana, ale nie jest konieczna. Same metale szlachetne wyglądają bardzo stylowo.

Nie jesteś przyzwyczajony do noszenia kilku pierścieni jednocześnie, a wszystko dlatego, że wybierasz bardzo niezależną i masywną biżuterię. W tym sezonie zwróć uwagę na zestawy kilku prostych pierścieni. Lub cienkie, przypominające sznurki pierścienie z dość masywnym kamieniem naturalnym, ale nie diamentem, ale na przykład kwarcem lub rodolitem. Dzisiejszy pierścionek dotyczy nie tylko statusu, ale także smaku.

Tej zimy w odległym pudełku umieszczono grube łańcuchy, masywne plastikowe naszyjniki i diamentowy naszyjnik. Prawdziwi fashionistki wybierają nie mniej status, nie mniej zauważalną, ale skromniejszą biżuterię. Mały diament lub urocza zawieszka na długim łańcuszku położy nacisk na idealny dekolt bardziej korzystnie niż najbardziej wyszukany naszyjnik.

A jeśli chcesz podkreślić obojczyk, wybierz biżuterię, która wydaje się robić podwójną rewolucję na szyi, ale znowu - bez agresywnych materiałów i dużych kamieni.

Duże kolczyki należy również pozostawić na wiosnę, zwłaszcza, że ​​w zimnych porach roku z czapkami znacznie wygodniej jest nosić coś mniej wytrwałego. Kolczyki sztyfty są najbardziej uniwersalnym wynalazkiem jubilerów, są połączone nawet ze sportową bluzą z kapturem i nadają się do każdego rodzaju twarzy. Jeśli chcesz wizualnie wydłużyć twarz, odpowiednie są długie kolczyki z łańcuszkiem, a dla właścicieli wyraźnych kości policzkowych idealne są kolczyki z pierścieniem.