Stylowe słabości: sekret ekstrawaganckiej garderoby Eleny Vaengi

Jakie epitety przychodzą ci do głowy, gdy słyszysz imię Eleny Vaenga? Oryginalny, jasny, ostry, silny, charyzmatyczny. Styl piosenkarki w pełni odzwierciedla jej istotę. Przeanalizowaliśmy gwiazdy na Instagramie i próbowaliśmy znaleźć sekret.

Diabeł w szczegółach

Elena Vaenga uwielbia żywe detale i niezwykłe akcesoria. Jednocześnie w jej zestawach często brakuje akcentów: oryginalna torba, zabawna aplikacja, jasny kolor, w połączeniu ze zwykłym strojem. Wszystko to pozwala jej wyglądać stylowo i oryginalnie, ale nie za bardzo.

Widoczne buty

Ogromne gwiazdy, szpilki inkrustowane zegarkami, różowe podeszwy, jasne kolory, niezwykłe kształty - to właśnie przyciąga uwagę Eleny. Buty to fetysz Vaengi i, jak każda kreatywna kobieta, piosenkarka ma wiele. Kobieta woli drogie marki - Fendi, Miu Miu, Saint Laurent, ponieważ wie, że wszystkie oczy zostaną zwrócone na niezwykły szczegół.

Ceremonia kobiecości

Kamee na klasycznym płaszczu, spódnice o niecodziennym kroju, plisowane tkaniny, a nawet ekstremalne mini - w szafie wielobocznej Eleny wydaje się, że wszystko jest. Kiedy piosenkarka chce wyglądać jak „dziewczyna-dziewczyna”, wybiera skromne i odpowiednie akcesoria i biżuterię.

Oryginalne sukienki

Z ołówkową spódnicą lub na podłodze, w stylu Chanel lub „Twiggy length” - wszystkie sukienki Vaenga różnią się nietypowym nadrukiem lub fakturą materiału. Uzupełnia je jasnymi lub niepozornymi akcesoriami, w zależności od okoliczności.

Zrelaksowana prostota

Na wakacjach Vaenga pozostaje również kobieca - czyste kolory, proste sylwetki. Spodnie, dżinsy, koszulki, trampki? Łatwe i przyjemne! Niezwykłe torebki i okulary mówią - mamy kreatywny charakter.

Wygoda we wszystkim

W dniach, w których Elena chciałaby się zrelaksować, wybiera przytulne sylwetki, niezwykłe tekstury, ładne tkaniny, monochromatyczne zestawy. Puchowa kurtka lub sweter, w którym można się owinąć i owinąć, niezwykła sukienka owinięta miękkim kokonem - wszystko to zapewnia poczucie komfortu nawet w dużym mieście.

Rock

Siła kobiety tkwi w jej słabości, ale czasami chce wyglądać twardo i stanowczo. W takie dni Elena wybiera skórę. Łączy rzeczy o prostym kroju z kobiecością, dodając niezwykłe detale - jasne akcesoria, surowa kurtka, wytłaczana torba.

C.Yu.

A kiedy jest ochota na żarty, wszystko jest odpowiednie, jakby pożyczone z garderoby męża, syna, a nawet piersi babci. Vaenga nie boi się wyglądać śmiesznie, tylko raz kolejny mówi o sile swojej postaci, zdrowej samokrytyce i doskonałym poczuciu humoru.

Skarbiec Vaenga

Elena lekceważy swoją kolekcję biżuterii - „śmieci” i „bibeloty”. Zawiera najbardziej masywne, jasne, niezwykłe gadżety. „O czasach, które się zmieniły… przede wszystkim złoto i złoto. Mądra Chanel powiedziała, że ​​„panie noszą biżuterię ze smakiem, reszta musi nosić złoto” ... nie będę się kłócić ... ale nie „porzuci miłości do złota”, powiedziała na swoim blogu.

Biżuteria kostiumowa Chanel i Dior sąsiaduje z produktami twórczych nieznanych autorów. Motyle, koralowce, cytryny - wszystko idzie do jasnej kobiety.

I nawet czarny kolor nie wygląda ponuro, ponieważ sąsiaduje z beztroskim uśmiechem Eleny.

Vaenga od dawna poluje na niektóre przedmioty, ale w końcu dostaje to, czego chce.

Gwiazda przechowuje biżuterię w banku - „z dala od grzechu”, podziwia biżuterię w domu.

A kiedy całe lenistwo - chodzi dookoła, owinięte w koc.