Jeśli skóra wymaga szczególnej pielęgnacji

W tym artykule porozmawiamy o problematycznej skórze skłonnej do trądziku. Nawiasem mówiąc, ten problem niepokoi nie tylko nastolatków, ale także dorosłych. Trądzik jest chorobą zapalną gruczołów łojowych. Dość często manifestacja trądziku wiąże się z wiekiem przejściowym. Mogą jednak występować również u osób starszych niż 20 lat. Na przykład, normalnie u kobiet, w drugiej fazie cyklu miesiączkowego ciało wytwarza nieco więcej hormonu progesteronu, a gdy wchodzi w interakcje z receptorami gruczołów łojowych, powoduje większe wydzielanie łojotoku, zmianę szybkości złuszczania łusek skóry rogówki i blokowanie przewodów wydalniczych gruczołów łojowych. W tych warunkach bakterie powodujące powstawanie trądziku zaczynają być aktywne.

Przede wszystkim jest to mycie i kilka razy dziennie. BOREADE WASHING CREAM jest idealny do tego . Miękka i delikatna pianka sprawia, że ​​mycie jest przyjemnym doświadczeniem. Za pomocą butelki z dozownikiem możesz dokładnie obliczyć odpowiednią ilość produktu na jedno pranie. Nakładaj piankę rękami na czystą twarz rano i wieczorem, a następnie spłucz wodą. KREM MYJĄCY pomaga przywrócić i utrzymać film hydrolipidowy skóry, pozostawiając ją czystą, miękką i gładką. Chciałbym podkreślić, że KREM DO MYCIA nie zawiera mydła i jest bardzo dobrze tolerowany. Zapewnia miejscowe działanie uspokajające, pomaga regulować wydzielanie sebum (ze względu na zawartość pochodnych cynku) i ogranicza rozwój bakterii.

Kilka razy w tygodniu skóra wymaga specjalnego, głębszego oczyszczenia. Peeling twarzy pomoże poradzić sobie z tym zadaniem . Peeling do twarzy z serii BOREADE delikatnie złuszcza zrogowaciałe cząsteczki skóry, usuwa martwe komórki i zanieczyszczenia, umożliwiając głębokie oczyszczenie skóry. Po oczyszczeniu powierzchnia skóry staje się gładka, pory zwężają się i stają się mniej zauważalne. Skład kremu zapewnia skuteczne złuszczanie, pozostawiając skórę miękką i gładką.

Nakładaj na czystą i wilgotną twarz i szyję, delikatnie masuj przez 1-2 minuty, zwracając szczególną uwagę na tłuste miejsca: nos, czoło, brodę. Nie zapomnij spłukać wodą.

Każdego dnia może być konieczne uzyskanie efektu czysto kosmetycznego, aby skóra wyglądała gładko i delikatnie, szczególnie jeśli jest lśniąca, zwiększone wydzielanie sebum, duże pory. Dzięki swoim właściwościom EMULSION MATTIING BOREADE pomoże wyeliminować wady, poprawić cerę. Ta emulsja może być stosowana jako baza pod makijaż. Chciałbym zwrócić uwagę na fakt, że emulsja matująca pełni nie tylko funkcję dekoracyjną, ale także leczniczą (dzięki zawartym w niej składnikom emulsja działa miejscowo zmiękczająco i pomaga regulować wydzielanie sebum, co powoduje, że skóra lśni).

1-2 pryszcze mogą wystąpić w wieku dorosłym. Ale faktem jest, że dorosła skóra nie regeneruje się tak dobrze, jak młoda skóra. Prawie każdy pryszcz grozi pozostawieniem śladu na całe życie. Aby temu zapobiec, użyj EMULSJI TWARZY „GENTLE CARE”. Emulsja poprawia wygląd i koloryt skóry, szczególnie do pielęgnacji skóry dojrzałej . Ze względu na swoje właściwości złuszczające (estry AHA z kwasem salicylowym) produkt ten pomaga radzić sobie z wadami skóry, które pozostają po okresie dojrzewania. Ponadto połączenie pochodnych witamin C i E zapobiega wczesnym oznakom starzenia. Możesz użyć go jako podkładu do makijażu.

Więcej informacji na temat pielęgnacji skóry problemowej
znajdziesz na www.noviderm.ru,
Możesz także skonsultować się ze specjalistami,
dzwoniąc: 933-45 87

jako reklama