Szafa biurowa w zimie: must have

Kolor drugi

Dwuczęściowy garnitur, składający się z kurtki i spodni, jest idealnym rozwiązaniem do garderoby biurowej. Klasyczna wersja garnituru w męskim stylu oraz model z dopasowaną kurtką i rurkami do spodni będą świetnie wyglądać na ścianach biura. Tej zimy preferuj jasne kombinezony w dużej klatce, „gęsiej stopie” lub nasyconych odcieniach i twórz z nimi monoluks w jednym schemacie kolorów.

Wełniana spódnica midi

Ciepła, gruba spódnica midi z tkaniny doskonale wpasuje się w Twój biurowy styl i zapewni ciepło w chłodne dni. W tym roku zaleca się, aby projektanci preferowali modele ze skrętnymi spódnicami, z asymetrycznymi detalami i opcjami nasyconych kolorów. Oryginalność i jasny charakter spódnicy „uspokoją” powściągliwą górę: golf, prostą bluzkę z długim rękawem lub klasyczny sweter z kaszmiru.

Dzianinowa sukienka

Dzięki dzianinowej sukience o sylwetce możesz stworzyć wiele odpowiednich i stylowych zdjęć do biura. Zapoznaj się z aktualną kolorystyką: moda na skórę rekina w tym sezonie, ciepły szarobrązowy, jasnozielony i pikantna musztarda. Nie odmawiaj sukienkom z nadrukami, tylko niech nie będą zbyt dynamiczne i artystyczne.

Sukienka-sukieneczka

Obrazy w duchu filmu „Office Romance” w tym sezonie jako biznes są bardzo popularne. Sukienki-sukienki będą harmonijnie wyglądać w ścianach biura. Ale aby nie przypominać „naszej mumry”, łącz takie sukienki z modnymi dodatkami i butami.

Sweter

Przytulny kardigan będzie bardzo przydatny w pracy: nie tylko ogrzeje, ale także zapewni kompletność obrazu. To prawda, że ​​aby osiągnąć taki efekt, preferuj modele dokładnie dopasowane do sylwetki lub uzupełnione pasem w talii.

Bluzka z długim rękawem

Kobiece bluzki z długim rękawem będą stanowić podstawę garderoby biurowej w zimie. Aby nie ulec zimowym błękitom i nastroić się na wiosnę, zapoznaj się z dynamicznymi kolorami i wykwintnymi detalami. Na przykład ścisły wygląd ołówkowej spódnicy i łodzi na średnim pięcie zostanie rozcieńczony bluzką delikatnych odcieni z haftem lub wystrojem w postaci marszczeń i falban.

Bluza

Godną alternatywą dla swetra jest bluza, która doda zespołowi biurowemu lekkiego sportowego akcentu. Daj pierwszeństwo zwięzłym modelom bluz z kobiecymi detalami i połącz je z klasycznymi spodniami i spódnicami tuż poniżej kolan, aby zachować zgodność z zasadami ubioru (oczywiście, jeśli nie jest to zbyt surowe).