Modne babcie: podziwiają je wnuki i styliści

Svetlana Bondarchuk (48 lat)

Svetlana Bondarchuk z przekonaniem udowodniła, że ​​wiek to nic więcej niż liczby w paszporcie. Aby się tego upewnić, wystarczy pobrać jej stare zdjęcia z archiwów. Teraz była żona Fedora Bondarchuka nie wygląda gorzej niż za 25-30 lat, jeśli nie lepiej. Dzięki wyrzeźbionej sylwetce gwiazda może sobie pozwolić na wszystkie stroje, wygląda niesamowicie w bikini, cieszy się życiem, a w rezultacie dosłownie świeci ze szczęścia. I szczerze mówiąc, patrząc na tę długonogą piękność, trudno sobie wyobrazić, że ma już dwie wnuczki: czteroletnią Margaritę i dwuletnią Verę.

Alla Verber (59 lat)

Alla Verber jest prawdopodobnie najbardziej wpływową kobietą w rosyjskim przemyśle modowym. Pomimo faktu, że była początkiem powstania Grupy Mercury, dyrektor mody TSUM nie spocznie na laurach i osobiście kontroluje dosłownie wszystko, od jakości pracy konsultantów handlowych po zakup nowych kolekcji światowych marek. Dosłownie jest uosobieniem luksusu od końców włosów po końce paznokci. Nie boi się chwytliwych nadruków i przezroczystych tkanin, a także bezpiecznie może sobie pozwolić na obcisłe sukienki z płaszcza. Sądząc po liczbie kultowych koronkowych sukienek w szafie, ulubionej marki Alli Konstantinovny - Dolce & Gabbana, przekazano ją również jej córce Katyi, która kilka lat temu otworzyła pierwszy sklep włoskiego duetu designu w Kijowie. Nawiasem mówiąc, wnuczka Michelle i Lisa, kobieta biznesu, są już w pełnym rozkwicie zaszczepiając rodzinne preferencje modowe.

Tatyana Lyutaeva (51 lat)

Nie wiemy, jaki jest sekret Tatyany Lutaevy, ale z pewnością nie wygląda gorzej niż jej córka, aktorka Agnia Ditkovskite. Jednocześnie gwiazda „Gardemarinowa” nie zapomina, ile ma lat, i nie stara się być dziewczyną (którą wielu jej rówieśników grzeszy, pomimo zdobytych kilogramów i zmarszczek), ale wybiera kobiece stroje, które podkreślają godność jej sylwetki. Nic dziwnego, że Ditkovskite uwielbia wychodzić z matką - razem wyglądają bardziej jak siostry. Fedor dorośnie - jesteśmy pewni, że Agnia i Tatyana zaczną się pojawiać w nie mniej stylowym stylu niż oni.

Valeria Rodnyanskaya (55 lat)

Valeria Rodnyanskaya od dawna udowodniła, że ​​jest nie tylko żoną słynnego producenta filmowego, ale całkowicie niezależną i utalentowaną damą, która może tworzyć programy telewizyjne (na przykład Kino w szczegółach) i z powodzeniem współpracować z artystami, a nawet całymi grupami artystycznymi. Wyobrażenie sobie w obcisłej sukience i krótkiej spódniczce jest trudne, jeśli nie prawie niemożliwe. Ale Rodnyanskaya zdecydowanie wie, jak wybrać idealne garnitury, a także mieszać zrelaksowany styl swobodny i biznesowy. Synowa Yanina Studilina, która niedawno dała Rodnyanskyemu spadkobiercę, od czasu do czasu przedstawia biznesową kobietę twórczości Viki Gazinskiej, Aleksandra Terekhova i innych modnych rosyjskich projektantów.

Goldie Hawn (71 lat)

Goldie Hawn handlowała ósmym tuzinem, ale uważa się ją z wielkim trudem - wciąż jest olśniewającą blondynką, którą obserwują nie tylko rówieśnicy. Aktorka inwestuje dużo pieniędzy w swój wygląd i nie bez powodu - nawet sukienki z głębokim dekoltem wyglądają na nią przekonująco. Ale nogi z reguły ostrożnie się zamykają, pamiętając, że należy położyć nacisk na jedną rzecz. Córka aktorki, Kate Hudson, miała szczęście z genetyki - odziedziczyła po matce piękno, doskonałą figurę i wyczucie stylu, więc rzadko popada w modne anty-oceny.

Jane Fonda (79 lat)

Jane Fonda jest żywą legendą, patrząc na to, że wiele kobiet przestało bać się starości. Nie zapominaj, że do osiągnięcia podobnego rezultatu potrzeba tyle wysiłku, czasu i pieniędzy, ale, jak mówią, jest to zupełnie inna historia. Obcisłe sukienki wieczorowe i garnitury do spodni, które są szczególnie popularne wśród niej, wyglądają idealnie na Jane. Każdemu pojawieniu się aktorki towarzyszy wiele zachwytów mody, jesteśmy gotowi subskrybować każdy skierowany do niej komplement.

Chris Jenner (61)

Duża babcia Chris Jenner to nie tylko osoba, ona, przepraszam, to żywa „fabryka gwiazd”. Cóż, a co inna matka z wieloma dziećmi może się pochwalić, że absolutnie wszystkie jej córki stały się gwiazdami, a niektóre nawet gwiazdami? A wnuczki już nadrabiają popularność starszego pokolenia. Jednocześnie głowa klanu Kardashian nie relaksuje się - dba o siebie, regularnie odwiedza kosmetologa i chirurga plastycznego, rozumie trendy mody nie gorsze niż Kendall i Kim. A poza wszystkim może sobie pozwolić zarówno na odważne stroje, jak i na młodego chłopaka. I szczerze mówiąc, przyznajemy: gdyby nie ta rodzina ... Warto byłoby wymyślić.

Carol Middleton (61)

Przyjrzyj się bliżej fotografii Carol Middleton ... Czy to nikomu nie przypomina? Oczywiście od wielu lat Kate Middleton jest główną ikoną stylu i wzorem do naśladowania. I tak, trzeba przyznać, że nie jest to zły przykład - kobieta ma nienaganny gust i dokładnie wie, jak ubrać panią o swojej pozycji. Tak więc Kate, dosłownie z mlekiem matki, przyswoiła sobie właściwe pojęcie elegancji i teraz czerpie korzyści. Wiesz, krew to nie woda.

Sophia Loren (82 lata)

Sophia Loren - żywy dowód, że niektóre legendy nie znikają z biegiem lat. Nawet w głębokim wieku emerytalnym nadal inspiruje projektantów mody (w tym Domenico Dolce i Stefano Gabbana) i pozbawia mężczyzn zaniemówienia. Włoski szyk jest nadal charakterystyczny dla stylu gwiazdy - podobnie jak wiele lat temu uwielbia czerwony i głęboki dekolt. Jesteśmy pewni, że wnuki Sophie już dzielą styl aktorki na kawałki, próbując dowiedzieć się, jaki jest jej sekret. Mamy nadzieję, że to rozwiążą, z pewnością ujawnią intrygę - jesteśmy również zainteresowani.