Na każdy gust i budżet: 20 rzeczywistych artykułów lnianych, których nie można obejść bez tego sezonu

Kiedy termometr robi tylko to, co rośnie coraz wyżej, pojawia się więcej pytań. Jest to trudniejsze dla wszystkich pracowników biurowych, którzy pomimo pogody muszą przestrzegać ubioru zawodowego. Odzież wykonana z lnu, która natychmiast wchłania wilgoć i pozwala ciału oddychać, pomoże przestrzegać wszystkich zasad i czuć się komfortowo. Koszule wykonane z tkanin syntetycznych i obcisłe garnitury należy odłożyć na bok i zastąpić bardziej ekologicznymi opcjami. Rosyjska marka 12Storeez oferuje doskonałą alternatywę - lniany garnitur na pewno nie wzbudzi pytań ze strony władz i przyda się nie tylko w biurze. Do wyboru koszulki w dowolnych kolorach i stylach oraz stylowe kurtki oversize - marki z rynku masowego zadbały o to, aby można było łatwo przenosić ciepło.

Ci, którzy starają się być na szczycie mody, polubią także len. Nigdzie nie ma stylu Safari bez tego materiału. Nawet jeśli nie wybierasz się do egzotycznych krajów, modne w tym sezonie spodnie i spodenki pod kolanem powinny pojawić się w Twojej garderobie. Jako swobodna opcja oba są całkowicie niezastąpione.

Nawiasem mówiąc, zwykle len kojarzy się z plażą, morzem i piaskiem. I rzeczywiście, w każdej kolekcji rejsowej znajdą się romantyczne sukienki wykonane z tego materiału, które zdecydowanie przydadzą się na wakacjach. Możesz je nosić nie tylko na obiad w restauracji, ale także na plaży, na kostiumie kąpielowym zamiast wszystkich znudzonych pareo.

Poszukaj więcej rzeczy z lnu w galerii zdjęć!