10 najlepszych gwiazdek w sukienkach Dior

Gdyby Christian Dior przetrwał do dziś, skończyłby 112 lat i byłby bardzo dumny, że jedna z najpiękniejszych aktorek naszych czasów, Charlize Theron, prezentuje jasne perfumy swojej marki, a sukienki Diora zakładają najbardziej stylowe gwiazdy na specjalne okazje. W naszej ofercie znajdziesz 10 sukienek z różnych lat. Które lubisz bardziej?

Charlize Theron

Bardzo krótka fryzura i lakoniczna biała sukienka Charlize Theron podbiły krytyków podczas 85. Oscarów. Surowe linie doskonale podkreśliły rzeźbioną postać słynnej aktorki, która rok wcześniej rozstała się z kółeczkami przy kręceniu filmu „Mad Max: Droga furii”. „Kiedy przeczytałem scenariusz do Mad Maxa, zdałem sobie sprawę, że jeszcze nie grałem takiej postaci. Jestem podekscytowana, szczęśliwa i zasmucona niecierpliwością - przyznała.

Nicole Kidman

Nicole Kidman wybrała haftowaną białą sukienkę do 83. Oscara. Towarzyszył jej mąż Keith Urban. Wtedy rozmowa, że ​​nie byli parą, była popularna wśród świeckich plotek. Pojawiają się teraz, chociaż Kit i Nicole świętowali już dekadę relacji - i nic nie zapowiada ich bliskiej separacji.

Demi Moore

Delikatny odcień sukienki w greckim stylu, którą Demi Moore wybrała na 66. ceremonię wręczenia Złotego Globu, sprawiła, że ​​stała się wizualnie młodsza i zauważała błyszczące magazyny. Niestety nie pomogło jej to utrzymać Ashtona Kutchera obok niego, który opuścił ją kilka lat później, a po rozwodzie w 2013 roku całkowicie sformalizował swój związek z Milą Kunis i miał dwoje dzieci.

Sarah Jessica Parker

Bufiasta sukienka, którą aktorka Sarah Jessica Parker wybrała na 81. Oscara, nosiła nazwę Suknia Panny Młodej. I chociaż kariera aktorki zaczęła spadać po ogłuszającym sukcesie serialu „Seks w mieście”, 2009 okazał się dla niej jednym z najszczęśliwszych: w jej rodzinie pojawili się bliźniacy Marion Loretta Elvel Broderick i Tabitha Houge Broderick, urodzona przez matkę zastępczą.

Jennifer Lawrence

Bogata sukienka w delikatnym kolorze przyniosła szczęście Jennifer Lawrence, która została „Najlepszą aktorką” dzięki filmowi „Mój chłopak jest szalony!”. I otrzymała tytuł „najbardziej spadającej gwiazdy” - jej pierwsza jesień miała miejsce dokładnie na 85. Oscara, a rok później odniosła sukces.

Cameron Diaz

Sukienka Diora Johna Galliano, w której Cameron Diaz obnosiła się z 80. nagrodami Akademii, była bardzo podobna do stroju z zeszłego roku. Aktorka po raz kolejny udowodniła, że ​​teoria „nie sukienka mnie maluje, ale jestem sukienką”. W tym roku świat zobaczył film „Once in Vegas” (What Happens in Vegas), w którym główną rolę odegrał Diaz. Wtedy ojciec aktorki, Emilio Diaz, Kubańczyk urodzony w Stanach Zjednoczonych, nie umarł.

Natalie Portman

Sukienka z czerwonego groszku, którą nosiła brązowooka brązowowłosa kobieta podczas 85. Oscarów, była długo pamiętana przez redaktorów błyszczących magazynów.

Marion Cotillard

Dwukolorowa sukienka, w której gwiazda pojawiła się na 19. ceremonii wręczenia nagród Amerykańskiej Gildii Aktorów Filmowych, nawiązała do czasów nowej sylwetki, ale z uwagi na to, że nie sprawiała, że ​​talia była tak cienka, a rąbek otwierał buty, wyglądał bardzo nowocześnie.

Kate Hudson

Lejąca się sukienka, przypominająca płynne złoto, które aktorka „kroczyła” podczas ceremonii wręczenia nagród Orange British Academy Award w 2008 r. (Zwanej teraz nagrodą BAFTA przez Brytyjską Akademię Sztuki Filmowej i Telewizyjnej), sprawiła, że ​​piękno wyglądało jak figurka.

Lupita Niongo

Luksusowa szmaragdowa suknia sprawiła, że ​​czarna aktorka na czerwonym dywanie nagrody BAFTA British Academy of Film and Television Arts w 2014 roku była jasna i niezapomniana.