Wybierz modny i ciepły szal na zimę

Oczywiście najlepiej ogrzewać futro zimą. Dlatego szaliki-kołnierze - jest to korzystna opcja dla przewlekłych (i zdarza się tylko u nas) przeziębień. Można go nosić nawet na puchowej kurtce lub płaszczu. Będzie wyglądał bardzo stylowo, ale najważniejsze jest ciepło. Nawiasem mówiąc, z Fendi i Dries Van Noten możesz zobaczyć kilka nieoczywistych pomysłów na oryginalną skarpetę. Futro może być zarówno naturalne, jak i sztuczne. Nie wahaj się - jasne futro z długimi włosami wyróżni cię z tłumu.

Przez kilka sezonów z rzędu szaliki-kominy nie straciły swoich modnych pozycji. Być może wynika to z łatwości noszenia: nie trzeba niczego owijać, ukrywać końcówek i upewnić się, że szalik się nie poluzuje. A może dlatego, że takie szaliki nadają się do absolutnie każdego wyglądu. Na ciepłe dni możesz wybrać lekki bawełniany kombinezon i połączyć go z kurtką i prostą koszulką. A zimą im większe wiązanie snudu, tym cieplejsze. Snudy objętościowe sprawiają, że każdy obraz jest tak kobiecy i delikatny, jak to możliwe.

Dla tych, którzy trzymają się klasycznego stylu odzieży lub nie spędzają dużo czasu w zimie na mrozie, jasna apaszka jest idealną opcją. Zwróć uwagę na wzory z motywami etnicznymi. Nawiasem mówiąc, jeśli przywiążesz szalik bardzo blisko szyi, możesz stworzyć obraz w duchu francuskiego szyku. A jeśli chcesz dodać trochę niechlujstwa seksualności do wyglądu, to luźno owinąć długi wąski szalik wokół szyi i łatwo zawiązać go tuż pod klatką piersiową. Poszukaj inspiracji w Diane Von Furstenberg.

Jednak absolutnym hitem są obszerne szale-etole. Można je owinąć prawie całkowicie. Tak jak zrobili to goście „północnych” tygodni mody, na przykład w Moskwie. W górnej części obecnych kolorów komórka nadal ma pierwszeństwo. Nie zapomnij o grzywce. Zwykłe spokojne szaliki są nie mniej istotne: kolory szary, czarny i wielbłąd.

Szukasz najciekawszej i najmodniejszej opcji, aby wszyscy współpracownicy z trudem łapali oddech? Zwróć uwagę na szaliki. Są bardzo popularne wśród celebrytów i gwiazd mody ulicznej. A wszystko dlatego, że zastępują zarówno szalik, jak i kardigan. Podnieś szeroki pas, filcowy kapelusz i wysokie zamszowe buty na pelerynę - i śmiało podbijaj miejską dżunglę. Tak, nawet w śnieżne zimy! W końcu pelerynę można idealnie łączyć z płaszczem i kurtkami zimowymi, dodając do obrazu warstw.