Kolorowe futro: zalety i wady

Zalety kolorowego futra

Na tle dominacji czarnobrązowych futer, kolorowe futro pod każdym względem odróżnia cię od tłumu. Wygląda spektakularnie i przyciąga ciekawe spojrzenia. Chcesz zaimponować? Tak, to ta sama opcja: błyszcząca prasa od dawna wykorzystuje żywe lisy, norki i lisy polarne w modnych sesjach zdjęciowych - doskonale harmonizują z masywną biżuterią i sukniami wieczorowymi, a także mogą „rozweselić” codzienne zdjęcia.

Ponadto barwione futro było używane w ich kolekcjach nie tylko przez światowej sławy projektantów, takich jak Tom Ford, Michael Kors i Karl Lagerfeld, ale także niedrogie rosyjskie marki, na przykład można kupić futro od lamy, wydając nie więcej niż 30 000 rubli. W tym przypadku zwykle tanie futro jest poddawane obróbce, ale producenci rzadko decydują się na eksperymenty z sobolami, gronostajem, szynszylą lub kuną - wyjątek stanowi uznana „królowa gatunku” Elena Yarmak.

Wady futra kolorowego

Jeśli planujesz kupić futro, które będzie głównym (lub nawet pierwszym), nie warto kusić się o kolorowy przedmiot - może nie pasować do wszystkich strojów, szczególnie w przypadku biurowego stroju. To nie fakt, że na przykład czerwony lub żółty lis będzie odpowiadał twojemu nastrojowi przez całą zimę, a projektanci na niego nie liczyli. Jasne kolory są jednak dobrą opcją, jeśli chodzi o trzeci, a nawet czwarty futerkowy produkt w szafie. Dla odmiany, że tak powiem.

Osobno warto wspomnieć, że modne futrzane płaszcze z nadrukami, które można znaleźć w tym sezonie u Michaela Korsa, raczej nie ozdobią eleganckiej kobiety - nadal jest to trend młodzieżowy, pomimo kosztów rzeczy. A dla dorosłej kobiety taka odzież wierzchnia wygląda raczej niedorzecznie. A jeśli już zdecydowałeś się na kolorowe futro, daj pierwszeństwo ciemnoniebieskim i winnym odcieniom, ale nie pomarańczowym, jasnozielonym, fuksjowym lub neonowym, bez względu na to, co mówią projektanci mody. Jednak podium i połysk to wyjątkowy świat, który czasem ma raczej pośredni związek z obiektywną rzeczywistością.

I zanim kupisz biały futrzany płaszcz lub kamizelkę, zastanów się dwa razy - tak, wyglądają naprawdę imponująco, ale przygotuj się na to, że po sezonie znajdziesz produkt pożółkły i żadne pralnie chemiczne nie zwrócą oryginalnego wyglądu (no cóż, ostateczny rachunek będzie porównywalny wartość nowej rzeczy).

Ogólnie rzecz biorąc, kolorowe futro ma zarówno poważne zalety, jak i znaczące wady. Którą opcję wybrać dla siebie, zdecyduj sam.

Czytaj także:

I na uczcie i na świecie: gdzie indziej ubierzesz sukienkę noworoczną

Think Summer: Velvet Swimsuit - New Star Trend