Wzmocnienie paznokci

Czy twoje paznokcie wyglądają tak, jak chcesz? Jeśli nie, być może nie zwracasz na nie wystarczającej uwagi. Zachodni kosmetolodzy po raz kolejny postanowili przypomnieć sobie proste, ale najskuteczniejsze sposoby wzmocnienia paznokci.

Przede wszystkim eksperci zalecają staranną pielęgnację dłoni. Aby to zrobić, musisz stosować peeling do rąk raz w tygodniu, a każdego dnia - krem ​​do rąk. To pierwszy krok w kierunku silnych paznokci.

7 ważnych punktów w pielęgnacji paznokci

Nieostrożne podejście do paznokci może napotkać wiele problemów - od czysto estetycznych po poważne. Faktem jest, że paznokcie mają dość skomplikowaną strukturę, o której wielu z nas po prostu nie wie. Ich górna warstwa składa się z keratyny i wapnia, środkowa z miękkiej keratyny, a wewnętrzna warstwa z tzw. Keratyny łożyska paznokcia.

Przy niewłaściwej pielęgnacji i braku niezbędnych składników odżywczych rozpoczyna się rozwarstwienie tych trzech „podłóg”. Nadmierna pielęgnacja bez uwzględnienia tak delikatnej struktury może również prowadzić do nieprzyjemnych konsekwencji, których nie da się ukryć za pomocą jasnych lakierów.

Wzmacnianie paznokci: zintegrowane podejście

Wzmacnianie paznokci: doświadczenie czytelnika

Najlepsze sposoby na wzmocnienie paznokci są wybierane przez czytelników

Wybór produktów do pielęgnacji paznokci zależy od konkretnego problemu.

Wybierz środek ujędrniający w zależności od problemu z paznokciami

Zdjęcie: nailsmag.com