Secrets młodzieży Nicole Kidman

Niektóre kobiety są skłonne zrobić wszystko, aby zachować swoją młodość i piękno tak długo, jak to możliwe. Temat ten jest szczególnie istotny dla gwiazd, ponieważ obiektywy aparatów fotograficznych i filmowych są przez cały czas skierowane na nie. Pewnego dnia słynna aktorka Nicole Kidman powiedziała, jak udaje jej się pozostać młoda.

Zastanawiający był niedawny występ 42-letniej aktorki Nicole Kidman na imprezie w Nowym Jorku. Młoda matka wyglądała młodziej. Wielu zdecydowało, że ma zastrzyk odmładzający botoksu. Jednak sama Nicole zaprzeczyła tej informacji: „Dla mnie wszystko jest całkowicie naturalne”.

Kidman ujawniła także sekrety swojej młodości. Okazuje się, że aktorka pije dużo czystej wody, je dużo owoców i ćwiczy jogę. To pomaga jej unikać zmarszczek na twarzy.

Nicole dodała, że ​​stosuje kremy przeciwstarzeniowe, ale woli preparaty kosmetyczne zawierające naturalne składniki.

Ale pomimo wszystkich oświadczeń aktorki wielu jest przekonanych, że nadal stosowała małą sztuczkę przeciw starzeniu się. Najprawdopodobniej Nicole dokonała wyboru na rzecz alternatywy dla botoksu, tzw. Croydon Facelift (włosy są zbierane z tyłu głowy tak mocno, że zmarszczki na twarzy są wygładzone).