Biżuteria, którą każda dziewczyna powinna mieć w wieku 30 lat

Na świecie nie można znaleźć samotnej kobiety, która byłaby obojętna na stylową i jasną biżuterię. Akcesoria są w stanie podkreślić smak właściciela i dodać tę atrakcję do obrazu, co często nie wystarcza do jej uzupełnienia. Aby nie zgubić się w licznych bransoletkach, naszyjnikach i pierścionkach, redaktorzy postanowili sporządzić listę biżuterii, która powinna znajdować się w kolekcji każdej dziewczyny w wieku 30 lat.

Wybierz kolczyki

Wiele dziewcząt przekłuwa uszy w bardzo młodym wieku, więc nic dziwnego, że kolczyki są ważną ozdobą każdej kobiety. Niezbędnym minimum, które powinieneś mieć, jest odwieczny klasyk w postaci dużych złotych lub srebrnych kolczyków-pierścieni, uniwersalnych „goździków”, perłowych szpilek i dowolnej pary kolczyków dla wyjścia. Na przykład, jako dekoracja wieczorowa, długie modele ozdobione dżetów lub kamieni są idealne. Inną odpowiednią opcją są kolczyki-pędzle lub kolczyki z dużymi kamieniami. I nie zapomnij uzupełnić swojej kolekcji modnymi kolczykami, które lubisz, a jakie będą - oryginalne i stylowe mankiety, geometryczne kolczyki lub znane klipsy dla wielu - decydujesz.

1 - srebrne kolczyki z cyrkoniami Sunlight 2093 rub., 2 - srebrne kolczyki z perłami i sześciennymi cyrkoniami Valtera 3189 rub., 3 - złote kolczyki z diamentami MUZ od 26 481 rub., 4 - złote kolczyki Sokolov cena na zapytanie

Wybór broszki

Broszka od dawna nie była kojarzona z rzeczami z klatki piersiowej babci, ponieważ teraz jest ozdobą u szczytu mody. Stylowe broszki nie muszą być noszone pojedynczo, możesz przypiąć je do kurtki, kurtki lub sukienki, nawet kilku sztuk na raz! Najbardziej odpowiednie broszki w tym sezonie to akcesoria w kształcie oka, piękny kwiat, owad (na przykład skarabeusz lub motyl), broszki w stylu wojskowym (w formie zamówień historycznych) i różne akcesoria w stylu vintage. Nie powinieneś kupować wszystkich wiadomości na raz, ale zalecamy mieć kilka pięknych broszek na każdy dzień i na wyjście. Oczywiście musisz nosić taką biżuterię z odpowiednią odzieżą. W końcu nie zaczniesz łączyć wojskowej broszki z sukienką koktajlową, ale ze ścisłym smokingiem lub kurtką ta opcja jest całkiem odpowiednia.

1 - broszka La Bourgeoise 1290 rub., 2 - broszka w złocie z perłami i kolorowymi sześciennymi cyrkoniami Sokolov od 17 610 rub.

Wybierz pierścienie

Innym elementem biżuterii, bez którego nie może się obejść każda dziewczyna dbająca o modę, jest piękny pierścionek. Model, który zdecydowanie powinien znajdować się w twoim pudełku, jest uniwersalną opcją w postaci złotego lub srebrnego pierścionka. Może być ozdobiony cyrkoniami lub całkowicie pozbawiony elementów dekoracyjnych. Ta dekoracja będzie dobrze wyglądać przy ścisłym stroju biurowym, może idealnie uzupełnić romantyczny wizerunek. Chcesz się zastraszyć? Następnie proponujemy zastanowienie się nad ciekawą i oryginalną wersją - masywnym wydłużonym pierścieniem. Za pomocą tego pierścienia możesz stworzyć prawdziwy rocker. Duże wydłużone pierścienie można nosić nawet kilka naraz. Jeśli wolisz kobiecy romantyczny wizerunek, zatrzymaj się na pierścieniach obręczy, wyglądają dość świeżo i stylowo. I nie zapomnij o pierścieniu koktajlowym z dużym kamieniem, czy jest to szmaragd, topaz lub rubin. Taka dekoracja pomoże ci, jeśli nie staniesz się gwiazdą imprezy, to przynajmniej twój strój nie pozostanie niezauważony.

1 - srebrny pierścionek ze złotem Pandora 5150 rub., 2 - srebrny pierścionek z sześciennymi cyrkoniami Sunlight 1743 rub., 3 - złoty pierścionek z niebieskim topazem Tiffany & co cena na życzenie, 4 - złoty pierścionek z perłami i diamentami Valtera 4989 rub.

Wybierz bransoletkę

Oczywiście oprócz kolczyków, pierścionków i broszek w „skarbcu” musi być miejsce, w tym na piękną bransoletkę. Radzimy pozostać przy trzech uniwersalnych opcjach - złotej lub srebrnej bransoletce, skórzanej lub skóropodobnej dekoracji i bransoletce z kamieniami na wyjście. Model złoty lub srebrny będzie wyglądał korzystnie w każdej sytuacji; skórzany dodatek będzie dobrze wyglądał z dżinsowymi ubraniami; bransoletę z kamieniami można zostawić na specjalną okazję.

1 - złota bransoletka z brylantami МУЗ od 15 454 rub., 2 - skórzana bransoletka z kryształami Swarovskiego 11 990 rub., 3 - złota bransoletka z opalami Sokolov 16 990 rub.

Dość modną i popularną opcją są bransoletki z zawieszkami w formie uroków, które pomogą Ci podkreślić swoją osobowość i opowiedzieć innym o swoim życiu i zainteresowaniach. Wybór zawieszek jest świetny - tutaj są zawieszki w postaci kwiatów, serc, zwierząt, a także innych form i przedmiotów. Zaletą takiej bransoletki jest to, że praktycznie nie jest nudna, ponieważ możesz zmienić jej urok w zależności od gustu i nastroju.

1 - srebrna bransoletka Pandora 4500 rub., 2 - srebrna zawieszka z cyrkoniami Pandora 3950 rub., 3 - srebrna zawieszka z cyrkoniami Pandora 4650 rub.

Wybierz naszyjnik

Kolejnym dodatkiem, który powinna mieć każda fashionistka, jest modny naszyjnik. Jedną z najbardziej odpowiednich opcji jest naszyjnik z pereł. Sznur perełek to uniwersalna opcja, która będzie dobrze wyglądać z każdym ubraniem, czy będzie to mała czarna sukienka, garnitur czy ciepły sweter z angory. Oprócz odwiecznego klasyka w postaci pereł warto zwrócić uwagę na nowe przedmioty - w tym sezonie potrzebny będzie naszyjnik plastron i duży naszyjnik ozdobiony kamieniami i kryształkami. Zarówno pierwsza, jak i druga opcja najlepiej nadają się na wieczorowe sukienki lub wyszukane garnitury.

1 - naszyjnik z pereł ze złotym zapięciem Primaexclusive 6290 rub., 2 - Tous wisior na srebrnym łańcuszku 4700 rub., 3 - naszyjnik Vittorio V. 8800 rub.