Przedłużona młodość skóry!

Każda kobieta chce wyglądać zadbana i atrakcyjna. Przy dzisiejszej obfitości kosmetyków i produktów dekoracyjnych nie jest to trudne, ale różnorodność rodzi kolejny problem - i co wybrać, który mi odpowiada? Przede wszystkim chcemy uzyskać pożądany efekt z kosmetyków, które wybieramy, co zależy bezpośrednio od jakości składników stosowanych w kosmetykach. Nie zawsze za ultranowoczesnym i stylowym słojem kryje się naprawdę wysokiej jakości i skuteczne narzędzie. Na co zatem zwracać uwagę wybierając krem ​​do ulubionej skóry, jak przedłużyć jej młodość i zachować zdrowy wygląd?

Reprezentujemy najnowszy rozwój syberyjskiego rynku kosmetycznego - „ERILEM Magic Cosmetics” , stworzony z uwzględnieniem najnowszych osiągnięć rosyjskiej nauki i medycyny i łączący wyłącznie naturalne, wysokiej jakości przyjazne dla środowiska składniki - baza kosmetyczna Lipoderm, wyciąg z łożyska ludzkiego oczyszczony z hormonów, unikalny preparat medyczny ” Oliphen ”, a także wyciągi z ziół z gór Ałtaju, kompleksy owocowe i witaminowe, naturalna woda źródlana.

1. Baza kosmetyczna - Lipoderm

Jakość kremu w dużej mierze zależy od jego podstawy. Alternatywą dla chemicznie syntetyzowanych baz, na podstawie których produkuje się większość kremów rosyjskich i obcych (stearyny i żelu), jest lepszej jakości 100% baza roślinna „Lipoderm”, która jest odpowiednia dla wszystkich rodzajów skóry. Lipoderm jest w pełni kompatybilny z komórkami skóry i wspomaga szybką penetrację i wchłanianie witamin i składników odżywczych . Ta baza jest hipoalergiczna, to znaczy nie powoduje alergii. Lipoderm znacznie przewyższa inne ogólnie przyjęte zasady pod względem jakości i użytecznych właściwości - stearyny, żelu i lanoliny (tłuszcz podskórny zwierząt).

2. Wysoce aktywne suplementy - ekstrakt z łożyska ludzkiego

To nie przypadek, że jednym z bardzo skutecznych dodatków zapewniających skórze pełną pielęgnację i mogących trwale zatrzymać proces starzenia jest ekstrakt z łożyska. Łożysko jest magazynem korzystnych składników odżywczych. Medycyna udowodniła, że ​​łożysko ludzkie aktywuje podstawową funkcję fizjologiczną skóry tak bardzo, że może skrócić cykl odnowy komórek skóry o dwie trzecie, w wyniku czego skóra staje się bardziej elastyczna i elastyczna. Łożysko zawiera wszystkie znane nauce witaminy i enzymy, a także substancje aktywne biologicznie i aminokwasy, które poprawiają oddychanie komórkowe i odżywiają skórę. Ekstrakt z łożyska jest całkowicie hipoalergiczny i kompatybilny z absolutnie każdym rodzajem skóry, a ponadto ma gwarantowany efekt przeciwstarzeniowy i rozjaśniający. Przy regularnym stosowaniu kosmetyków z ekstraktem z ludzkiej łożyska poprawia się stan skóry, drobne zmarszczki są wygładzane, znikają plamy starcze i aktywowane są procesy biologiczne.

3. Innowacyjne osiągnięcia - lek najnowszej generacji Olifen

Oczywiście przemysł kosmetyczny idzie naprzód krok naprzód, oferując nam coraz więcej nowych rozwiązań. Jednym z takich rewolucyjnych odkryć był narkotyk ostatniej generacji - Olifen. Oliphene został opracowany przez grupę naukowców w Petersburgu, aw 1997 r. Został zatwierdzony do szerokiego zastosowania klinicznego jako przeciw niedotlenieniu i przeciwutleniaczowi. Jest to wyjątkowy lek, który nie ma analogów na świecie. Olifen zwiększa efektywność oddychania tkanek, poprawia mikrokrążenie krwi, a także jest korektorem i immunomodulatorem. Olyphene jest stosowany w medycynie w leczeniu niedotlenienia, niedokrwistości, twardzinowego uszkodzenia naczyń, zapalenia wątroby i wielu innych dolegliwości. W kosmetologii preparaty przygotowane przy użyciu Olifenum stosuje się do skóry problematycznej, na przykład z trądzikiem. Maski z Olyphene zmniejszają liczbę świeżych wysypek, zmniejszają pory. Znacząco przyczyniają się również do wygładzenia zmarszczek. Szampon i balsam z Olyphene eliminują łupież, poprawiają strukturę i przyspieszają wzrost włosów, skutecznie zapobiegając ich wypadaniu.

„Magiczne kosmetyki ERILEM” zostały opracowane i wyprodukowane na podstawie Państwowego Naukowego Centrum Biotechnologii Vector w Koltsovo Science City (Nowosybirsk) i obejmują trzy unikalne serie:

- „Magia” (dla wszystkich rodzajów skóry), oparta na ziołach z Gór Ałtajskich i olejkach owocowych, z dodatkiem nietradycyjnych składników - wyciągu z muchomora Ałtajskiego i badiaga, Olyphene.

- „Erilem” (dla skóry suchej i normalnej) , z ekstraktem z łożyska, olejkami owocowymi i składnikami ziołowymi.

- „Eril classic” (dla skóry normalnej, mieszanej i wrażliwej) z ekstraktem łożyska, kompleksem hydrolipidowym i wysoce aktywnymi składnikami naturalnymi (kolagen i elastyna z efektem liftingującym).

Produkty ERILEM Magic Cosmetics zostały nagrodzone wieloma nagrodami, a także licznymi dyplomami i medalami, w tym złotym medalem na międzynarodowej wystawie Intersharm-2003.