Bermudy: jak się ubrać i co połączyć, aby wyglądać stylowo

Do biura

Office dress code dyktuje własne zasady, które w ten czy inny sposób muszą być przestrzegane. Latem wybór munduru roboczego jest znacznie trudniejszy: w czasie upałów chcesz nosić minimum ubrań. Dlatego zdecydowanie zalecamy zakup Bermudów. Spodenki ze strzałką zakrywającą kolana raczej nie będą zadawać pytań władzom. Stylizuj je za pomocą kurtki, aby uzyskać więcej surowości i butów na wysokim obcasie.

Na spacer, zakupy i nie tylko

Tworzenie podstawowego obrazu za pomocą Bermudów jest jeszcze łatwiejsze. Potrzebujesz tylko bawełnianej koszuli lub ulubionej podstawowej koszulki. Ta prosta formuła sprawdza się na każdą okazję: spacer, wakacje na plaży lub zakupy z przyjaciółmi. Wybierz buty i akcesoria odpowiednio do nastroju i pogody. Bermudy zaprzyjaźnią się z wiklinowymi sandałami i trampkami.

Na romantyczną kolację

Odpisz Bermudy, idąc na romantyczne spotkanie, również nie jest tego warte. Za ich pomocą możesz łatwo stworzyć elegancki obraz. Najważniejsze jest prawidłowe wybranie pozostałych elementów. Połącz jasne szorty w kratkę z nie mniej soczystą bluzką, dodaj akcentujące akcesoria i, voila, twój wygląd wygląda bardziej oryginalnie i interesująco niż notoryczna para: sukienka + buty.