6 modnych rzeczy, których nie potrzebujemy zimą

Zima nie jest najlepszym czasem na eksperymenty modowe. Zwykle w zimnych porach roku zmieniamy naszą garderobę i skupiamy się na ciepłych i praktycznych rzeczach. To prawda, że ​​w rzeczywistości nie zawsze są tacy. Zebraliśmy listę sześciu rzeczy, których najlepiej unikać w zimie.

Buty na cienkich i wysokich obcasach

Nie możesz odmówić swoim ulubionym ćwiekom nawet w zimie? I bardzo próżne, ponieważ chodzenie po lodzie w butach lub szpilkach może być nie tylko szkodliwe, ale nawet niebezpieczne! Po pierwsze, ciągłe noszenie butów na wysokim obcasie negatywnie wpływa na stawy i całą postawę, a także przyczynia się do pojawienia się żylaków. Po drugie, im wyższy obcas, tym większe prawdopodobieństwo, że nie możesz pozostać na lodzie i upaść, chowając nogę. Po trzecie, jeśli myślisz, że możesz łatwo i pięknie biegać do metra po cienkim lodzie, jesteś w błędzie, ponieważ będziesz bardziej jak gimnastyczka cyrkowa, która na próżno próbuje utrzymać równowagę pomimo wszystkich praw grawitacji. Jeśli wszystkie te wskazówki i tak cię nie przekonały, to przynajmniej staraj się nie nosić ćwieków w oblodzonych warunkach, ale noś je podczas podróży samochodem.

Krótka kurtka puchowa

Kolejna rzecz, która raczej nie będzie przydatna w warunkach rosyjskiej zimy. Tak, są piękne i stylowe, ale przy ujemnych temperaturach są szkodliwe dla zdrowia - zamrożenie nerek i dolnej części pleców nic nie kosztuje. Niestety, krótka kurtka puchowa jest odpowiednia tylko dla kierowców, ale na długie spacery w parku warto przyjrzeć się bardziej praktycznym opcjom do kolan.

Szerokie spodnie

W tym roku szerokie spodnie wróciły na wybieg mody, więc wiele dziewcząt zdecydowało, że muszą być w swojej garderobie. I trudno się z tym sprzeczać. Ale w błotnistych lub śnieżnych czasach nie są do końca odpowiednie - ryzykujesz, że w rekordowym czasie zamienisz dół nogi w wadę.

Przycięty sweter

Szukasz modnego krótkiego swetra w tym sezonie? Najpierw zastanów się, co dokładnie i gdzie będziesz nosić takie rzeczy. Krótki sweter jest bardzo niepraktyczny w zimnych porach roku, ponieważ tak naprawdę nie jest ciepły i nie ma z czym go połączyć. Lepiej postawić na klasyczny sweter, ale w modnym odcieniu lub z ciekawym nadrukiem, lub wybrać ciepłą bluzę.

Przezroczyste rzeczy na każdy dzień

Wiele osób wie, że te ubrania, które wyglądają ciekawie i oryginalnie na wybiegu, w ogóle nie nadają się do zwykłego życia. Ta zasada dotyczy również rzeczy przezroczystych. To świetnie, jeśli jakikolwiek model może zazdrościć Twojej figurze, ale nie pokazuj jej wszystkim. Na przykład wybierz przezroczystą bluzkę, włóż górę pod spód, a nie figlarny koronkowy stanik. Oczywiście wszelkie przezroczyste spódnice, bluzki lub sukienki nie nadają się do pracy, nawet jeśli masz najbardziej demokratyczne środowisko.

Akcesoria futrzane

Wraz z nadejściem zimy wiele osób decyduje się na rzeczy z futerkiem lub futrem. Ale jeśli zakup parki obszytej futrem jest w pełni uzasadniony, to niekończące się akcesoria futrzane już zaczynają denerwować. Futrzane breloki, śmieszne torby przypominające futrzane potwory, a nawet ciepłe rękawiczki - wszystko razem wygląda bez smaku, więc łączenie tylu futerkowych akcesoriów jednym spojrzeniem nie jest absolutnie zalecane! Staraj się nosić je indywidualnie, aby nie stać się stopą.