Blogerzy modowi: kogo powinieneś śledzić na Instagramie

Wszystkie portale internetowe i blogi od dawna przestały być prostym sposobem rozrywki. Ostatnio coraz częściej spotykamy się z zwrotem „wpływowy bloger modowy” - i ten tytuł brzmi nie mniej głośno niż słynny stylista sprzed 20 lat. Blogerzy modowi dyktują modę, słuchają ich magazyny, a nawet domy mody. W tym artykule porozmawiamy tylko o dziewczynach, które tworzą modę. Przyjmujemy ołówkowe instagramy blogerów modowych, których warto subskrybować.

@tanyaparfileva

Prawie 430 tysięcy obserwujących podąża za stylem Tatyany - i naprawdę jest coś do zobaczenia! Bloger jest nieodłącznym elementem kobiecości i ukrytej seksualności, której tak wielu dziewczynom brakuje. Sam profil w sieci społecznościowej ma spokojną kolorystykę, podobnie jak szafa Tanyi. Nawiasem mówiąc, jest to być może jedna z najważniejszych cech blogera - w swoich strojach umiejętnie łączy rzeczy o podstawowych kolorach, tworząc niezwykłe obrazy na każdy dzień.

@nicolettemason

Podczas gdy wiele dziewcząt, widząc kilka dodatkowych kilogramów na wadze, natychmiast przechodzi na dietę, Nicoletta cieszy się sobą i swoim ciałem, które pośpiesza udostępniać na swoim blogu na Instagramie. Najczęściej Nicoletta publikuje zdjęcia swoich żywych i niezwykłych obrazów, ale nie zapomina podzielić się z obserwatorami i epizodami ze swojego życia. Cóż, radość tej dziewczyny nie ma miejsca, a także umiejętność prawidłowego zaprezentowania się. Dlatego szukamy, cieszymy się i czerpiemy inspirację!

@pernilleteisbaek

Trudno powiedzieć dokładnie, jaki styl przyjął Pernil, ale można z całą pewnością stwierdzić, że dziewczyna zdecydowanie ma taki styl, a ten styl jest bardzo ekscentryczny. Dżinsy z swetrem najwyraźniej nie są o niej. Każdy obraz jest przemyślany w najdrobniejszych szczegółach i zawsze tworzy zwięzły i kompletny obraz. Możesz się tego nauczyć od blogera i stylisty na pół etatu!

@mrs_ker

Jeśli ekscentryczne obrazy nie są dla Ciebie, jeśli chcesz czegoś spokojniejszego i codziennego, ale nie mniej interesującego, przedstawiamy Twój uwagę niedawno opublikowany blog modowy mrs_ker, który jest prowadzony przez dziewczynę z Kolonii. Na jej stronie jest tylko 19 tysięcy obserwujących, jednak ciekawe codzienne zdjęcia znalazły już swoich stałych fanów.

@cristinagheiceanu

Jeśli widzisz na tej stronie zgrane jeansy, to tylko w połączeniu z naprawdę kobiecym płaszczem i bluzką. Styl Christiny jest tak elegancki i kobiecy, że sama Blair Waldorf zazdrościłaby jej umiejętności ubierania się. Kristina mieszka w Szwajcarii, więc większość jej zdjęć jest zaprojektowana na chłodną pogodę, co jest bardzo przydatne dla mieszkańców naszego trudnego klimatu.

@myblondegal

Olga Tsoi z dumą deklaruje, że jest profesorem chemii, biegle posługuje się trzema językami, a ponadto matką i żoną. Olga niszczy stereotyp, że zamężna kobieta nie ma czasu dla siebie i z dumą pokazuje, jak naprawdę powinna wyglądać jej żona i matka. Ponadto wzrost blogera wynosi zaledwie 156 centymetrów, często udziela porad, jak i co powinny podkreślać miniaturowe dziewczyny.

@thehautepursuit

Odważne i luksusowe obrazy demonstruje to orientalne piękno. Na tej stronie znajdziesz zarówno sukienki codzienne, jak i wieczorowe. Vanessa Hong najwyraźniej uwielbia sportowy szyk i kobiecość w najbardziej agresywnym przejawie, o czym świadczą nieoczekiwane decyzje.

Właśnie to, a bohaterki naszego artykułu najwyraźniej nie czerpią inspiracji. A kto wie, może jeszcze kilka lat - a oni będą dyktować główne trendy?