Temptation Night: Luxurious Underwear

W tym artykule porozmawiamy o tym, co zwykle wolą ukrywać, a nie dyskutować - o najbardziej tajnej części naszej garderoby, o bieliźnie. Bielizna jest zawsze pikantnym detalem każdego stroju ukrytego przed wścibskimi oczami. Mówimy o tym, jaki rodzaj bielizny powinien być w tych szczególnych przypadkach, gdy to, co ukryte jest pod ubraniem, jest nie tylko widoczne dla nas.

Seksowna, kobieca i wyzywająca marka Coco de Mer , z siedzibą w Anglii, zachęca do wstydu wobec ciała i fantazji. Warto zauważyć, że pościel tutaj jest amatorem, oprócz klasycznej koronki (której tu nie ma tak wiele) zawiera różne fetysze, a także akcesoria dla dorosłych. Ceny na oficjalnej stronie internetowej wynoszą około 20 tysięcy rubli za zestaw.

Przeciwnie, podąża za marką La Perla , od dawna znaną na rynku rosyjskim. Bielizna tutaj jest najwyższej jakości, wyłącznie z drogich materiałów naturalnych (w przeważającej części jest to jedwab), nacisk kładzie się na delikatność i elegancką kobiecą seksualność, jednak za taką przyjemność trzeba będzie dużo zapłacić - ceny biustonoszy zaczynają się od 14 tysięcy rubli. Tak więc cena wyniesie od 18-20 tysięcy rubli za podstawowy zestaw i od 30 tysięcy za zestaw najlepszej koronki.

Klasyczną i uwodzicielską bieliznę można również znaleźć w kolekcjach Agent Provocateur, Aubade, Victoria's Secret, Oysho, La Senza i wielu innych. Pamiętaj, że kupując piękną bieliznę, dajesz szczęście nie tylko sobie, ale także swojemu mężczyźnie. I wydaje się, że to dobry pomysł na prezent noworoczny, prawda?