Modne spadki gwiazd roku

Gwiazdy w rozumieniu zwykłych ludzi są standardem, do którego musimy dążyć. Jednak z roku na rok nawet najbardziej znane osoby popełniają wiele błędów. Mają porażki i upadki, a szczególnie często mylą się przy wyborze ubrania na wyjście. Być może nie ma ani jednej piosenkarki, ani aktorki, której strój nie zostałby zajęty przez bagnet krytyków mody. Na czerwonym dywanie z licznych ceremonii wręczenia nagród widzimy gwiazdy na najbardziej szokujących i śmiesznych obrazach. Kto wyróżnił się w tym roku, jest w naszym przeglądzie niepowodzeń w modzie.

Biały diament

Amerykańska piosenkarka, blogerka i modelka w jednej osobie postanowiła zwrócić uwagę na Grammy 2016 ze starym przyjęciem. Jej sukienka nie pozostawia miejsca na fantazję, ponieważ jest absolutnie przezroczysta. „Nagie stroje” od dawna były uważane za złego człowieka podczas takich ceremonii, ale krytycy zauważyli podobieństwo sukienki z tiulową zasłoną. Wszystkie pikantne miejsca na czarnej przezroczystej siatce są starannie pokryte białą koronką - cóż, tylko mimimi.

Laura Carmichael

Podczas rozdania nagród Emmy Laura Carmichael, gwiazda opactwa Downton, wybrała bardzo dziwny strój. Fioletowa tiulowa spódnica została uzupełniona jasnożółtą asymetryczną górą ze zdjęciem stokrotek. Części stroju nie harmonizowały dobrze nie tylko między sobą, ale również nie wyglądały dziwnie na takie wydarzenie. I co to było, kto cię tak ubierał, Laura ?!

Lady Gaga

Szokująca lady Gaga wzięła na czerwony dywan ceremonii Oscara w bardzo skromnej sukience według jej standardów, ale nie uniknął również krytyki ze strony stylistów. Obserwatorzy zastanawiali się, jaki dokładnie był jej monumentalny wizerunek. Piosenkarka nałożyła skrzyżowanie klasycznego garnituru spodni z suknią wieczorową. Ten krótki kombinezon z trenem sprawił, że wyglądała jak zabytkowa statua i wcale jej nie ozdobiła. Wygląda na to, że Gage lepiej pozostać wierny swojemu szokowaniu.

Laetitia Casta

Od ponad roku Letitia Casta nie podoba się krytykom mody. I tym razem jej czarna sukienka na czerwonym dywanie nie wyglądała wyzywająco. Uwielbiane przez wiele gwiazd sukienki Versace z wyraźnie erotycznymi implikacjami powinny być przekazywane młodszym celebrytom.

Lola Ponce

Na festiwalu filmowym w Wenecji popularna serialowa aktorka Lola Ponce została wydana w wyjątkowo nieudanym stroju. Podobnie jak Diamond White, polegała na przezroczystej sukience, ale bardziej przypominała staromodną sukienkę. Była zaskoczona, widząc, że udało jej się schować ręce w przezroczystych kieszeniach. Ta sukienka przypomina nam garnitur dziecięcy, który urósł i postanowił ukryć się przed oczami innych za pomocą przezroczystego materiału. Solidny antyseks!

Ke $ a

Z roku na rok nagrody muzyczne wyprzedzają inne ceremonie w liczbie nieudanych strojów. Skandaliczni śpiewacy nie mogą opuścić obrazu, nawet jeśli otrzymają pożądane statuetki. Równowaga między wieczorowym a śmiesznym strojem, aby dotrzeć do gwiazd sceny może być trudna. Tym razem piosenkarz Ke $ był znakomity. Woląc sukienkę od fioletowego garnituru spodni ze złotym haftem podczas Billboard Music Awards 2016, wyglądała jak matador. Wygląda na to, że wojenny wygląd inspirowany był niedawnymi skandalicznymi postępowaniami z producentem. Ale gra z kobietami i mężczyznami nie grała w jej ręce, w tym kolorze wyglądała absurdalnie.

Lena Lenin

Nie tylko zagraniczne gwiazdy są szokujące na czerwonym dywanie festiwalu filmowego w Cannes. Rosyjskie gwiazdy również starają się wyróżniać. Szkoda tylko, że inni zauważają przede wszystkim ich talent do śmiesznego wyglądu, a nie umiejętności zawodowe. Przez wiele lat Lena Lenin atakowała wydarzenia towarzyskie, których obrazy nigdy nie były nazywane odpowiednimi i stylowymi. Szczególnie zaskakujące są fryzury obcych, które za każdym razem nie są zbyt leniwe, aby tworzyć dziewczęce stylistki. W końcu inni nie zobaczą nic za taką fryzurą - i to jest gwarantowany sposób, aby dostać bilet do ostatniego rzędu na jakimkolwiek spotkaniu towarzyskim.

Jerry Halliwell

Lampartowy druk cieszy się oczywiście największą popularnością w tym sezonie, jednak Jerry Holliwell podczas ceremonii Brit Awards 2016 wybrał zbyt rustykalną wersję sukienki, przypominającą sukienki z rosyjskich rynków z lat 90. Wizerunek stylowego kota najwyraźniej nie był sukcesem dawnej „pieprzu”. Tracę moc, kochanie!