Na półkach: styl Olgi Buzovej

Olga Buzova - osobowość ostatnio dość popularna. Olga sama pozycjonuje się jako prezenterka telewizyjna, aktorka, projektantka i modelka. Taka rola implikuje obecność interesującego stylu. Chcieliśmy przyjrzeć się jej zdjęciom i skomentować je. Słowo do eksperta.

Próbnik kolorów

Pierwszą rzeczą, którą zauważyłem, było to, że Olga zmieniła swój „charakterystyczny” blond na naturalny ciemny blond kolor, nadając jej wygląd bardziej naturalny wygląd. Taki eksperyment jest bardzo chwalony, otwiera nowe możliwości w poszukiwaniu kombinacji kolorów ze względu na zwiększony kontrast. Ale widzimy, że wraz z tym paleta kolorów ubrań stała się bardziej ponura. I to się nie podoba.

Nawet przy braku specjalnej wiedzy w dziedzinie kolorystyki możesz zastosować uniwersalne reguły, które pomogą Ci wybrać odpowiednie kolory. Istnieją cztery kolory, które pasują każdemu: koralowy, biały, fioletowy i dżinsowy. Oczywiście wszystkie te kolory mogą mieć różne „temperatury” i stopień kontrastu. Koral i jego odcienie stworzą efekt „tuż po wakacjach”, nadadzą twarzy zdrowy blask i wizualnie wyrówną cerę. Biel, kość słoniowa i perła odświeżą obraz i nadadzą mu pewnej powagi. Fiolet nadaje się do każdego koloru. Cóż, dżins to uniwersalny kolor.

Ulubione rzeczy

Liczne proste obcisłe sukienki, które podkreślają jej smukłą sylwetkę i długie nogi, przyciągają wzrok. Prawie wszystkie z nich są zwięzłe, bez zbędnych szczegółów. Możesz jednak polecić Oldze, aby dodała trochę „skórki”, aby było interesująco. Całkowicie brakuje akcesoriów i dodatkowych rzeczy - biżuterii, czapek, pasków, rękawiczek, kamizelek, kurtek, jednym słowem, tych kluczowych elementów, które pomogą urozmaicić i uzupełnić zestawy. Dlatego szafa wygląda jednostronnie, bez żadnych roszczeń. Pamiętamy jednak, że Olga jest między innymi projektantką i wydaje własną kolekcję ubrań. Dlaczego nie wykazać się kreatywnością?

Olga uwielbia nosić buty na platformie. Raczej nie jest to miłość, ale burzliwy romans, z którym czas pożegnać się.

Czasami stara miłość do wielu akcentów, koronek, błyskotliwych błysków. Trudno wyobrazić sobie schemat dnia dziewczynki, ponieważ wydaje się, że Olga albo idzie do klubu, albo właśnie z niego wróciła.

Demontujemy obrazy Olgi Buzovej

Jednym z ulubionych i aktywnie wykorzystywanych stylów jest styl lalek dla niemowląt. Trudny styl, który obejmuje kokieterię, słodką spontaniczność, uroczą grę bez śladu nadmiernego erotyzmu i wulgaryzmów. Ale, jak widzimy, nie zawsze jest możliwe wytrzymanie wszystkich elementów tego stylowego rozwiązania. Ciężkie buty dodają wulgarności. Obecność wyłącznie czarnego koloru sprawia, że ​​zestaw jest ciężki i ponury.

Bardzo dobry, moim zdaniem, zestaw do spacerów po mieście. Szal zbiera kolory całego zestawu w całościowy sposób. Zawsze aktualne spodnie papierosowe stanowią doskonałą alternatywę dla zmęczonych jeansów i sprawiają, że wyglądają bardziej elegancko. Świetny wybór!

Patrząc na to zdjęcie, mam tylko jedno pytanie: gdzie? Gdzie jest ten sklep z butami, który tak hojnie dostarcza Oldze? Buty sprawiają, że cały obraz jest zbyt ciężki. Jednak sukienka nie pozostaje w tyle za nią. Tak masywne wykończenie sukienki tworzy raczej „sztywny” projekt, przez co cały obraz jest ciężki i szorstki. W przypadku dziewcząt o astenicznej budowie ciała, aby podkreślić ich kruchość i wyrafinowanie, najlepiej stosować taką technikę w ubraniach, jak nakładanie warstw.

Program kulturalny. Zgadzam się, że aby poruszać się po Muzeum Prado, potrzebujesz doskonałego przygotowania fizycznego. Ale nie jest konieczne zakładanie munduru sportowego. Na wycieczkę do muzeum radziłbym Oldze, aby zdjęła absolutnie sportową czapkę baseballową, na przykład zastąpiła legginsy plisowaną spódnicą. Możesz nawet zostawić bluzę odpowiednią na ten sezon. Dzięki temu obraz stanie się bardziej kobiecy i nie nudny.

W oczekiwaniu na Sylwestra chciałbym również porozmawiać o strojach wieczorowych. Lniany styl jest nadal aktualny, ta złota sukienka jest jego dobrą odmianą. Dobre dopasowanie, bardzo szlachetne złoto przepływające przez ciało.

W trakcie pisania tekstu nie mogłem powstrzymać się od zwrócenia uwagi na fakt, że nasza bohaterka przypomina mi jedną nie mniej znaną dziewczynę - Matildę Shnurovą. Chciałbym jednak odnieść się do wszystkich słynnych cytatów: „Ludmiła Prokofiewna, skąd ta wulgarność?” ...