Od czapek po berety i czapki: 28 stylowych czapek na wiosnę

Berety

Tej wiosny kontynuujemy naśladowanie paryżan i noszenie stylowych beretów: gładkich lub w kratę - to nie ma znaczenia. Możesz zatrzymać się przy klasycznej czarno-białej palecie lub eksperymentować. Wszystko zależy od preferencji smakowych i oczywiście odzieży wierzchniej: wybierając beret, zacznij od garderoby. A jeśli dusza jest otwarta na absolutnie wszystko, co nowe i pilnie wymaga zmian, zdecydowanie warto przyjrzeć się modelom ze skóry ekologicznej - to główny hit sezonu.

Czapki

Łatwo dodać tajemnicę i trochę dramatu, jeśli włożysz stylowy kapelusz na spacer. Ukryj swój wzrok za szerokimi polami lub odwrotnie, pokaż go całemu światu, zwracając na niego jeszcze więcej uwagi za pomocą małego i zgrabnego nakrycia głowy. Tej wiosny czapki we wszystkich kolorach i rozmiarach stały się jednocześnie modne: z lampartowym wystrojem, kowbojskimi zachodnimi bohaterami i stylowymi modelami z płaskim dnem.

Kepi

Figlarne czapki od dawna znajdują się na liście odpowiednich czapek. Jaki sezon z rzędu noszymy ten dodatek, już się nie liczymy. Jeśli się nad tym zastanowić, sekret modnej czapki jest bardzo prosty: łatwo połączyć go zarówno z męskimi ubraniami, jak i kobiecym, romantycznym wyglądem. Jasnoczerwony, ze skórzanym daszkiem lub klasyczną szarością - istnieją wszystkie opcje dla każdego smaku i koloru.

Panama

Tej wiosny stylowa Panama, którą projektanci ogłosili głównym nurtem minionych i bieżących sezonów, przypomni lato i dzieciństwo. Noszenie takiego nakrycia głowy nie jest konieczne w połączeniu z dresem: w klasycznym płaszczu Panama będzie również wyglądać bardzo ekologicznie. Nie wierzysz Czas spróbować!

Szale

Szalik jest najbardziej wszechstronnym ze wszystkich akcesoriów. Można go nosić na szyi, na ramieniu i na głowie. I jak się ubrać, więcej opcji. Na przykład możesz zawiązać szalik na niedbałych lokach lub zrobić w nim turban w orientalnym stylu. Jeśli chcesz dodać romans do obrazu, wybierz pierwszą opcję, a jeśli oryginalność, to zdecydowanie druga.