25 fajnych dekoracji sylwestrowych

Sylwester to czas, kiedy chcesz zabłysnąć w pełni. W przeddzień Nowego Roku jeszcze bardziej zabronione jest bycie nieśmiałym, ponieważ jego symbolem jest Ognisty Kogut. Ten dandy jest zachłanny na wszystko, co chwytliwe - nadszedł czas, aby wcielić swoje najdziksze i najjaśniejsze pomysły na temat strojów i biżuterii. Wszystkie interesujące znaleziska ze zbiorów tego sezonu są w recenzji.

Symbole nowego roku

Dekoracje w postaci symboli zimy i Nowego Roku - logiczny wybór na świąteczną noc. Na przykład płatki śniegu w postaci kolczyków (przydadzą się skromne kolczyki) lub broszki, które nie topią się od ciepła. Wiele marek produkuje specjalne noworoczne kolekcje biżuterii, na przykład Swarovski. Nie pozbawiaj uwagi i symbolu roku - koguta. Tym razem biżuteria może być wykonana z jasnych piór. Ta opcja spodoba się miłośnikom stylu boho i pochodzenia etnicznego. Z drugiej strony wiele biżuterii z piór wygląda bardzo efektownie i stylowo, na przykład, jeśli nosisz takie mankiety z kryształów, które tworzą wzór z piór, lub krótki naszyjnik z piórami H&M.

Jasne szczegóły

Duże kolczyki z zawieszkami, obszerne bransoletki, pierścionki i naszyjniki - wszystko to organicznie wpasowuje się w wizerunek Nowego Roku. Postaw na bogate kolory lub kamienie szlachetne, takie jak diamenty, których blask przyciągnie szczęście i przysługę symbolu roku. W tym samym czasie Twoja biżuteria może natychmiast zawierać całą tęczową paletę - nie bój się przesadzić, ponieważ Kogut uwielbia jasne stroje.

Żółte złoto

Przez długi czas żółte złoto było gorsze od białej dłoni, ale teraz znów jest modne. Postaw na złoty kolor, nawet jeśli możliwości pozwalają na zakup tylko biżuterii. Teraz jest wystarczająco dużo opcji na piękne bransoletki, kolczyki i naszyjniki w segmencie budżetowym. Na przykład H&M oferuje stylowe naszyjniki w kilku rzędach; niedrogą biżuterię można również znaleźć w sklepach jubilerskich.

Kryształy jubilerskie

Biżuteria wykonana z ekskluzywnych ręcznie robionych kryształów, a także kryształów Swarovskiego, jest bardzo popularna w tym sezonie. Oprócz kolekcji Dolce & Gabbana i Gucci godne (i znacznie bardziej przystępne) opcje można zobaczyć w nieskręconych markach lub na rynku masowym. Jak zawsze na ratunek przychodzą Zara, H&M, Mango i tańsza marka Uterque.

Sotuari

Kolejną niesprawiedliwie wyblakłą dekoracją, godną pojawienia się w Sylwestra, jest sotuar. Z francuskiego wyrażenia porter en sautoir, które można tłumaczyć jako „noszone na plecach, noszone na ramieniu, w poprzek, w poprzek”. Czasownik „sautoir” oznacza również tutaj - „skacz, skacz, odbijaj, skacz”, ponieważ moda pochodzi z epoki fokstrota. Biżuteria to długi łańcuszek lub naszyjnik z kamieniami szlachetnymi lub perłami. Szczególnie dobrze jest uzupełniać sukienki z otwartym tyłem i głębokim dekoltem, ale zamknięty strój wieczorowy nie będzie przeszkadzał w noszeniu satuar. Istnieje wiele konfiguracji sautoir, na przykład Zara oferuje naszyjnik z perłowymi koralikami.

Opaski i korony

Najlepszym sposobem, aby pokazać innym, kim jest prawdziwa Królowa Śniegu, wybierz biżuterię koronową. Jej rolę może pełnić bogato inkrustowana obręcz, diadem i bandaż jubilerski. I chociaż tiara jest uważana raczej za atrybut ślubu, taka okazja, jak Sylwester, jest również odpowiednia do jej użycia. Aby uzyskać inspirację, obejrzyj pokaz kolekcji Dolce & Gabbana. Bardziej skromne osoby królewskie pasują do pierścionków, kolczyków i zawieszek w formie koron. Jest ich wiele w kolekcjach Sunlight i Sokolov.