Poezja w srebrze

Wśród innych zmartwień, 31 grudnia musimy się zastanowić, gdzie świętować Nowy Rok. Nie chodzi o garnitur wieczorowy - do tego czasu będzie już wybrany i uporządkowany. Ale nie mniej ważne elementy wyglądu to fryzura i makijaż.

Na kilka dni przed świętami nadszedł czas, aby odświeżyć kolor włosów - nadaj mu nowy odcień w najlepszy sposób w harmonii z kolorem już wybranego stroju lub zmień kolor radykalnie przez cały okres świąteczny. Na wszelki wypadek do eksperymentów używaj farb zabarwiających, które znikają po 6-7 bólach głowy. W sam raz na zakończenie uroczystości i rozpoczęcie codziennego życia w biznesie.

Aby wykonać świąteczną stylizację krótkich włosów , wystarczy je gładko rozczesać i posypać brokatem, tworząc „kosmiczny” wygląd. Jeśli wolisz modny „lalkę” w stylu retro - zwiń włosy w małe lokówki, podziel je na przedziałki i przycinaj eleganckie spinki do włosów nad uszami.

Jeśli na środku imprezy nie pozostały żadne ślady po stylizacji, przechyl głowę do przodu, posyp włosy lakierem utrwalającym LACK i potrząsając głową, dokładnie uderz włosy palcami. Odwróć włosy i delikatnie wygładź grzebień tylko górną warstwę. Fryzura odzyska blask.

Aby stworzyć odporne elastyczne loki z długich lub półdługich włosów , powinieneś owinąć lokówki na kilka godzin przed wakacjami, po zwilżeniu ich kompozycją utrwalającą. Rozgrzej włosy zwinięte na lokówkach za pomocą suszarki do włosów lub użyj czapki i nie zdejmuj lokówek przed całkowitym ostygnięciem pasm. Jeśli włosy są długie, zajmuje to co najmniej 1,5-2 godziny.

Zdejmij lokówki z całkowicie schłodzonych loków, przeczesz włosy palcami i ułóż opaskę uciskową za pomocą szpilek do włosów z tyłu głowy. Końce pasm pozostają wolne, można je ułożyć w bujne pierścienie i przymocować lakierem. Ta klasyczna prosta w wykonaniu, ale bardzo elegancka fryzura ma jedną ważną zaletę: sprawi, że będziesz bardzo młody tej nocy. Zwłaszcza jeśli na ratunek przychodzi oświetlenie „świecowe”.

Jeśli tworzysz loki za pomocą okrągłej szczotki i suszarki do włosów, nie rozpoczynaj stylizacji mokrych włosów. Najpierw osusz włosy ręcznikiem, a następnie suszarką do włosów o najniższej prędkości, pomagając palcami. Tylko wtedy, gdy włosy są PRAWIE całkowicie suche, możesz zastosować środek do stylizacji i wyciągnąć małe loki za pomocą okrągłej szczotki z naturalnym włosiem.

Aby naprawić fryzurę, użyj MOCNEGO lakieru utrwalającego, ponieważ nawet duża ilość „słabych” środków nie gwarantuje bezpieczeństwa fryzury. Możesz dodać trochę lakieru z połyskiem, tylko przykryj twarz serwetką, aby uniknąć efektu „lakierowania” na skórze.