5 lekcji mody od Alexy Chang

Wygląda na to, że ta dziewczyna jest na ramieniu. Aktorka, prezenterka telewizyjna, projektantka, muza samego Karla Lagerfelda, autor książek, it-girl - a to nie jest pełna lista „tytułów” Alexy Chang. Możesz mówić o jej stylu przez bardzo długi czas i dużo, ale sama Alexa powie o nim najlepiej. W tym artykule dzielimy się z Tobą wskazówkami, jak być stylowym zgodnie z zasadami „od Changa”.

Nie bój się eksperymentów

Najbardziej nudna rzecz, jaka może być - przemyślany obraz z wieloma szczegółami, które idealnie do siebie pasują. Alexa z dumą oświadcza, że ​​nigdy niczego nie planuje z góry: budzi się rano, otwiera szafę i decyduje, co jest zgodne z jej obecnym nastrojem. Nie powinieneś jednak spędzać zbyt wiele czasu na tych myślach, ponieważ styl „ubierania się w ruchu” jest główną cechą dziewczyny. Z tego powodu wszystkie jej obrazy wyglądają łatwo i beztrosko. Zdaniem Changa powinny również pojawić się eksperymenty - „jeśli nie zmienisz fryzury przez lata, to zrobi to twój styl, ale zmiany w fryzurze mogą pozytywnie wpłynąć na cały wygląd”. Sama Alexa przez długi czas malowała się na blond, ale teraz woli swój naturalny kolor, co podkreśla jej zamiłowanie do rocznika.

Vintage to po prostu „wow!”

W strojach gwiazd jest wiele spódnic midi, różne bluzki „z klatki piersiowej babci”, a także nadruki na sukienkach, czasami marszczone w oczach. I podczas gdy wiele celebrytów jest zachwyconych eklektyzmem lat 90., Alexa jest głęboko przekonana, że ​​piękna lat 60. nie da się pokonać. Na tej podstawie Alex kieruje się zasadą „jednej otwartej części ciała” - jeśli obnaży ramiona, jej nogi z pewnością będą pokryte długą spódnicą.

Gra kombinowana

Alexa mówi, że jej garderoba składa się nie tylko z przedmiotów portiera - możesz łatwo znaleźć na niej masowy rynek. Pomaga to tworzyć niezwykłe kombinacje, gdy koszula pochodzi od Zary, spódnicy Armani i baletek Chanel. I właśnie takie kombinacje, zdaniem Alexy, dają niepowtarzalny styl.

Radzi, aby nigdy nie kopiować całego obrazu, który ci się podoba, ale aby go zmienić, zmienić i zmienić ponownie. Jedyne, na czym nie możesz zaoszczędzić, to torby. Nawiasem mówiąc, ulubioną torebką Alexy jest Chanel 2.55.

Styl preppy jako sposób wyrażania seksualności

Wiele strojów celebrytów pasuje do „zaawansowanego preppy” - nadal ma dziecięcą naiwność, falbany, kokardki i śliczne baletki, ale wszystkie są dostosowane do wyrażania kobiecej seksualności. I nie, nie jest to absolutnie taka seksualność, która graniczy z wulgarnością. Seksualność Chang wydaje się pochodzić z wnętrza, z jasnym, ale ukrytym światłem.

Nie podążaj za modą

Według Alexy moda jest bardzo zmienna, głupotą jest ciągłe nadążanie za nią. O wiele ważniejsze jest stworzenie własnego stylu i przestrzeganie go. Nie tylko nie dostanie się od ciebie, ale może również stać się twoją wizytówką. Z tego samego powodu Alexa radzi, aby nigdy nie robić z nikim zakupów. Nieznajomy nie będzie w stanie poczuć twojego osobistego stylu i zacznie doradzać, co, jego zdaniem, jest modne lub lubi. Tylko Ty możesz wybrać swoją garderobę.

Sama szafa Alexy wygląda jak interesująca encyklopedia z wielu rozdziałów - chcę ją rozważyć i przestudiować. Styl Alexy jest rozpoznawalny i niepowtarzalny, co mówi nam, że ta dziewczyna naprawdę wie, jak korzystać ze swojej garderoby i dokładnie wie, jak stworzyć niezapomniany obraz. Dlatego jesteśmy przekonani, że rady Alexy powinny zostać uwzględnione i przyjęte.