Kolor święta miłości

Jeśli chcesz, aby Walentynki były wyjątkowe, pierwszą rzeczą, o której powinieneś pomyśleć, jest twój wygląd. W końcu nie ma nic prostszego niż dawanie mężczyźnie tego dnia okazji zobaczenia jego uroczej bratniej duszy z niezwykłą fryzurą i wyrafinowanym makijażem. Po prostu powiedz mu jednocześnie, że wszystkie zmiany w wyglądzie zostały dokonane wyłącznie dla niego - wtedy będzie podwójnie zadowolony.

Aby podbić swojego mężczyznę tego dnia, musisz najpierw rzucić wyzwanie białej ciszy i nudnej mroźnej pogodzie - zaskoczyć swoich wiernych jasną oryginalnością, nie bój się eksperymentować z kolorem w makijażu. Aby stworzyć tajemniczy obraz, pomoże Ci na przykład nasycony fioletowy odcień cieni i jasna różowa szminka . Jeśli uważasz, że różowy kolor nie pasuje do odcienia twojej skóry, nie rezygnuj z przynajmniej jasnoróżowych odcieni - poprawią blask twojej skóry. A jeśli jednocześnie nałożysz na rzęsy czarny tusz do rzęs, Twoje oczy będą błyszczały jeszcze bardziej.

Mówiąc o szmince. Co czyni nas tak kobiecymi i namiętnymi? Zgadza się - zmysłowe usta, a do tego musisz wybrać odpowiednią szminkę. Jeśli chcesz doprowadzić swojego mężczyznę do szaleństwa tego dnia, nie będzie to takie trudne. Ustalono, że mężczyzna, patrząc w oczy kobiet, z pewnością spojrzy na swoje usta. A jeśli mają niesamowitą szminkę (na przykład Pure Color Velvet, Estee Lauder lub Lip Glide, Revlon), to masz duże szanse, ponieważ po prostu nie może się oprzeć tak soczystym wargom z opalizującym połyskiem.

Jeśli mówimy o rzeczywistym kolorze, to pomadka malinowa, ceglasta lub szkarłatna radykalnie zmieni nastrój na lepsze, zwłaszcza, że ​​jasny czerwony kolor znów jest bardzo istotny . Ale do rzęs odpowiedni jest tusz do rzęs złoty kasztan, czerwono-brązowy lub khaki - ten makijaż rozjaśni Twoje oczy.