Małe sekrety wielkiego sukcesu

Każda kobieta na drodze do sukcesu w swojej karierze, oprócz wiedzy i doświadczenia, musi także patrzeć „na poziomie”. Nie oznacza to wcale, że tylko piękno z natury wiele osiąga w życiu - wcale, ale każda szanująca się dama powinna być w stanie „zaprezentować” swoje mocne strony i ukryć wady. Oczywiście mają one także charakter każdego z nas, ale na razie będziemy rozmawiać wyłącznie o wyglądzie.

Kiedy idziesz na spotkanie biznesowe, przede wszystkim chcesz zrobić wrażenie? Zatem jednym z najprostszych, ale najbardziej skutecznych sposobów, aby to zrobić, jest przyciągnięcie wszystkich swoim wyglądem. I do tego znów przydadzą się te same kosmetyki. Modne cienie, ulubiona szminka, nowy rumieniec i błyszczyk ...

Spróbujmy teraz wybrać najbardziej niezbędny dla Ciebie - jest to makijaż w naturalnych kolorach, który będzie wyglądał znakomicie na skórze.

Ale jeśli chcesz wyglądać bardziej kobieco, licząc na swój urok w negocjacjach biznesowych, odpowiednie są do tego przezroczyste podkłady, brązowy lub szary eyeliner, czarny tusz do rzęs, ciemny ołówek do brwi i bordowa, śliwkowa lub różowa szminka. lub matowy (jak chcesz). I używaj, szczególnie teraz, wodoodpornego tuszu do rzęs, który nie boi się ani śniegu, ani wiatru.

Ogólnie rzecz biorąc, makijaż kobiety biznesu powinien stworzyć poczucie samodyscypliny, dopasowania i jednocześnie łatwości . Oznacza to, że linie powinny być jasne, spokojne. Ogromne znaczenie ma kolor. Zbyt jasny kolor, kontrastujące kombinacje są dobre w powietrzu, na ulicy. A w pokoju są męczące, rozpraszają uwagę. Najlepsze są miękkie, spokojne tony.