Biała, z kwadratową peleryną i innymi stylowymi butami, bez których nie można zrobić tego sezonu

Biały i jasny kremowy kolor

Trend jasnych odcieni w butach pozostaje aktualny przez kilka sezonów z rzędu i nie będzie zajmował pozycji przez bardzo długi czas. Dyskretny i wszechstronny, biały kolor pozwala eksperymentować z obrazami, doskonale uzupełniając elegancki monochromatyczny całkowity wygląd i łącząc go z najbardziej śmiałymi zdobieniami i nadrukami na ubraniach. Ponadto białe buty wizualnie rozciągają sylwetkę, dlatego zalecamy miniaturowe dziewczyny, aby uzyskać szczególnie lekką parę.

W nowym sezonie projektanci zaprezentowali białe modele na każdy gust - od wysokich butów i Kozaków po zgrabne łódki i baletki.

Spiczaste buty

Ostre palce butów wydawały się klasyczne, ale w tym sezonie trend przeżywa nowy okres świetności. Buty o ostrym nosie i bardzo ostrym nosie pojawiły się na wybiegach w niespotykanej ilości i różnorodności, a projektanci podążyli za masowym rynkiem. Klasyczne baletki z zaokrąglonymi palcami można znaleźć w H&M, świetne buty w Uterque lub Zara, a do stylowych botków zalecamy kontakt z Topshop.

Buty z ostrym czubkiem wizualnie rozciągają nogi i są smukłe, dobrze wyglądają z obcisłymi i luźnymi sylwetkami. Szczególnie udany (i umiarkowanie seksowny), ostry palec u nogi wygląda w połączeniu z męskimi garniturami spodni.

Przylądek kwadratowy

Jeśli uważasz, że rozmiar stopy nie pozwala na noszenie butów z długimi palcami lub szukasz bardziej interesującej alternatywy, zalecamy przyjrzenie się odważnemu trendowi w przypadku butów z kwadratową peleryną. Pojawiło się to w kolekcjach Fendi, Burberry, Balenciaga i nie tylko, ale teraz wyciekło do bardziej demokratycznych marek i jest gotowe, aby Twój wygląd był jak najbardziej teksturowany i stylowy.

Obcas akcentujący

Nacisk na zdjęcie z powodu niezwykłej pięty jest doskonałą opcją zarówno na wieczorne wyjścia, jak i na najbardziej codzienne: tylko jeden szczegół jest w stanie przyciągnąć uwagę do całego obrazu. Aby nie przeciążać tego drugiego, postaw na minimalistyczne ubrania i lakoniczne sylwetki.

Inspirujemy się wariantami wybiegów w obcasach architektonicznych, ale nie w przypadku próbki: jest to zbyt szokujące. Znaleźliśmy najpiękniejsze (i możliwe do zamieszkania) opcje w Reserved, Zara, Mango i Econika.

Minimalizm

Pod koniec wiosny zadbaj o czyste, minimalistyczne sandały na obcasie. Tylko kilka swetrów - u podstawy kostki i wokół palców - wygląda elegancko i kobieco, a ten sezon jest również niezwykle modny. Eleganckie i lekkie, takie buty są odpowiednie nie tylko do odpowiednich sukienek, ale także do rzeczy poważniejszych. W połączeniu z luźnymi spodniami, dobrze skonstruowanymi kardiganami lub obszernymi swetrami, minimalistyczne sandały staną się detalem, który doda pewności nutce seksualnej.