10 białych koszul nie więcej niż 3000 rubli

Wybierz swobodnie siedzący model bez wystroju iz nieprzezroczystego materiału o lakonicznym prostym kroju. Po pierwsze, ten podstawowy element garderoby z łatwością pasuje do garderoby zarówno letniej, jak i zimowej. Po drugie, możesz używać tego modelu na każdą okazję.

Biała koszula już dawno przestała być atrybutem codziennego biura. Oczywiście, organicznie pasuje do każdego, najbardziej rygorystycznego biznesowego ubioru, ale dziś projektanci oferują mnóstwo sposobów na wprowadzenie go w wieczorowy i zrelaksowany codzienny wygląd. Na przykład jest niezbędny w obecnym łuku z kobiecym smokingiem, jeśli nie zdecydujesz się nałożyć go na nagie ciało. Nieformalna opcja z obcisłymi dżinsami lub chłopcami w połączeniu z jasnymi szpilkami to ulubiony strój dla wszystkich ikon stylu. Jednocześnie możesz nosić z góry jedną z najodważniejszych rzeczy od projektanta: od niezwykłej kurtki po futurystyczny płaszcz. Nadchodzi również trend flary - biała bluzka sprawi, że jeansy z lat 70. staną się bardzo nowoczesne. Dobrze też wygląda ze skórzanymi przedmiotami.

Biała koszula jest często porównywana do pustego płótna, co pozwala pokonać wszelkie, nawet bardzo złożone rzeczy w szafie.

FOTO: znaczki promocyjne