Fajne, urocze: modne torby na tę zimę

Zimą nasze torby jako pierwsze zwróciły uwagę, ponieważ sami jesteśmy owinięci od stóp do głów ciepłą odzieżą wierzchnią. Dlatego szczególnie chcemy, aby wzbudzały podziw i były modne. Torby nowego sezonu to zarówno klasyczny klasyk w obecnych drukach i materiałach, jak i długo oczekiwane nowości. W naszej recenzji znajdź najciekawsze modele tej zimy.

Torby na zakupy

Torba damska zawiera całe życie i jest zawsze zbierana zgodnie z zasadą „nigdy nie wiesz, gdzie możesz być, ale co może się przydać”. Projektanci zlitowali się, próbując zmieścić zawartość mieszkania w torebce. Wolumetryczne torby na zakupy są popularne w tym sezonie. Są w kolekcjach Marni, Balenciaga, Valentino, DKNY, Tory Burch, Coccinelli i wielu innych marek. Oprócz codziennych potrzeb - dostarczenia do biura dokumentów, laptopa, sportowego munduru i domowego jedzenia - taka torba przyda się podczas noworocznego szczytu zakupów, ponieważ chcesz kupić wszystko w sklepach!

Ponadczasowy klasyk

Zalecamy konserwatywnym dziewczętom wybranie klasyki w prawdziwym sezonowym wykonaniu. Mogą to być na przykład modele w kolorach sezonu (szmaragd, jasnoniebieski, szkarłatny, ciemnoniebieski, musztardowy lub w kolorze zgaszonego cedru), kolory metalizowane (kolory złota, brązu lub srebra). Możesz wybrać klasyczny model, ozdobiony kryształami lub innym wystrojem, na przykład grzywką, a także nadrukami sezonowymi. Takie sztuczki, dodane do klasycznego składu, są używane przez wiele marek. Łatwy sposób, aby nie odejść od tego, co zwykle i być w modzie.

Torby na torby

Projektanci i niezależne kobiety biznesu nie zapomniały. Wiele kolekcji zawiera piękne i eleganckie teczki damskie. Trend to nie tylko klasyczne opcje surowych kolorów. Wiele marek wypuściło torebki-torby w jasnych lub, przeciwnie, pastelowych odcieniach, aby dodać odrobinę kobiecości.

Torby Crossbody

Tym, którzy lubią być inni przez cały czas, spodoba się trend małych torebek na ramionach. Pasek może być długi i wąski lub szeroki i mały - teraz obie opcje są modne. Projektanci stworzyli tak różnorodne style i kolory, że możesz wybrać model cross-body dla każdego stroju i nastroju. Wybór jest naprawdę szeroki: od klasycznego po oryginalny, wszystkie kolory tęczy i z różnych materiałów, z aktualnymi nadrukami lub zwykły, standardowy format lub stylizowany, z paskiem lub łańcuchem. Radzimy kupić jednocześnie kilka opcji torby na ramię, zwłaszcza że znajdują się one w kolekcjach zupełnie różnych marek.

Miniaturowe torby

Świat toreb uchwycił trend w formacie mini. Nawet dom mody Hermes nie mógł się oprzeć - teraz fani marki marzą o dziecku Kelly, którego po południu nie znajdziesz z ogniem. Na szczęście łatwo kupić małą torebkę innych marek. Aby sprawić, by mikro-torba była bardziej zauważalna, projektanci często używają jasnych kolorów i bogatego wystroju, na przykład różnych zastosowań lub futrzanego pomponu. Ta opcja jest bardzo odpowiednia dla dziewcząt, które czują się jak małe księżniczki, niezależnie od wieku.

Torby wieczorowe

W oczekiwaniu na ferie zimowe nie można nie wspomnieć o torbach wieczorowych. Nacisk kładziony jest na aksamitną, jedwabną, gadową skórę, metaliczne kolory, odważne nadruki sezonu, fantazyjne aplikacje i bogaty wystrój biżuterii. Ozdabiają zarówno miniaturowe torby teatralne i minodiery, jak i sprzęgła o różnych rozmiarach i kształtach.

FOTO: znaczki promocyjne